Zobacz więcej Kosy ręczne

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Narzędzia ogrodowe

Strzałka w prawo

Narzędzia do cięcia

Strzałka w prawo

Kosy ręczne

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kosa ręczna ogrodowa FLO 70 cm
Strzałka w prawo

Kosa ręczna ogrodowa FLO 70 cm

74,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Kosa jest elementem potrzebnym do stworzenia kosy ręcznej, czyli narzędzia przydatnego podczas prac ogrodowych. Spełnia niezwykle istotną rolę – jest to ostrze, które doskonale nadaje się do usuwania gęstych zarośli. Wykonana została ze stali, dzięki czemu cechuje się wysoką odpornością na uszkodzenia. W ofercie znajdziesz też inne akcesoria przydatne przy tworzeniu kosy ręcznej.

   Cechy i zalety

    Kosa z pewnością zadowoli każdego majsterkowicza. Jest bowiem jednym z elementów potrzebnych do samodzielnego konstruowania kosy ręcznej – jest to niezwykle funkcjonalne urządzenie pozwalające na skuteczne usuwanie zarośli z ogrodów. Element stanowiący ostrze jest najważniejszą częścią tego typu konstrukcji. W związku z tym wykonany został ze stali charakteryzującej się doskonałymi właściwościami wytrzymałościowymi – kosa zachowa więc swoją ostrość oraz funkcjonalność przez długi czas. Łączenie ze sobą poszczególnych części narzędzia jest nieskomplikowane, dlatego z powodzeniem wykonasz je samodzielnie. W naszej ofercie znajdziesz też ostrza w innych rozmiarach i z łatwością wybierzesz model odpowiadający Twoim potrzebom.

     Specyfikacja techniczna

     Szerokość produktu700mm
     Kod produktu5906083358265