Zobacz więcej Kosy ręczne

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Narzędzia ogrodowe

Strzałka w prawo

Narzędzia do cięcia

Strzałka w prawo

Kosy ręczne

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kosisko drewniane 174 cm
Strzałka w prawo

Kosisko drewniane 174 cm

59,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Kosisko jest uchwytem przeznaczonym do kosy ręcznej – umożliwia samodzielne skonstruowanie tego narzędzia. Posiada dodatkowy uchwyt ułożony prostopadle, który ułatwia operowanie kosą, przez co wycinanie gęstych zarośli jest wyjątkowo proste. Produkt wykonany został z drewna, czyli materiału lekkiego oraz wytrzymałego. Dostępne są także inne elementy kosy – znajdziesz je w naszej ofercie.

   Cechy i zalety

    Kosisko drewniane to jeden z elementów potrzebnych do samodzielnego zbudowania kosy ręcznej. Funkcjonalny uchwyt o znacznej długości pozwala wykonywać duże zamachy umożliwiające skuteczne wycinanie gęstych zarośli – całe narzędzie jest niezwykle przydatne podczas pielęgnacji ogrodu lub podwórka. Długi kij posiada dodatkową rączkę, która jest ułożona do niego prostopadle – pozwala wygodnie złapać za kosę ręczną oraz ułatwia wykonywanie manewrów. Kosisko wykonane zostało z drewna, dzięki czemu cechuje się wysoką wytrzymałością mechaniczną, a przy tym jest wyjątkowo lekkie, co jest ważne dla komfortu pracy. W naszej ofercie znajdziesz także inne produkty potrzebne do skonstruowania kosy, więc wybierzesz potrzebne Ci elementy.

     Specyfikacja techniczna

     Długość produktu1740mm
     MateriałDrewno
     Kod produktu5906083358302