Zobacz więcej Przyłącza, nyple i reparatory do węży ogrodowych

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Nawadnianie ogrodu

Strzałka w prawo

Węże i wózki

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kran do deszczówki Prosperplast ITAP2 czarny
Strzałka w prawo

Kran do deszczówki Prosperplast ITAP2 czarny

9,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Kran do deszczówki Prosperplast ITAP2 czarny został stworzony z myślą o odprowadzaniu wody ze zbiorników przeznaczonych do gromadzenia deszczówki. Produkt dodatkowo wyposażono w uszczelkę i nakrętkę, co sprawia, że jest kompatybilny ze wszystkimi zbiornikami Waterform. W skład zestawu wchodzą: kran, orzech i uszczelki. Oszczędzajmy wodę - Zbieranie deszczówki do wykorzystania w ogrodzie pomaga zmniejszyć zużycie wody z sieci wodociągowej. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    W sytuacji gdy coraz większe obszary kraju borykają się z niedoborem wody, wykorzystanie tej pochodzącej z opadów staje się coraz lepszym rozwiązaniem. W gromadzeniu deszczówki pomogą Ci odpowiednie zbiorniki. Ważnym elementem takiego pojemnika jest kran do deszczówki Prosperplast ITAP2 czarny. Z tym produktem sprawnie odprowadzisz zgromadzoną w zbiorniku wodę. Kran do deszczówki Prosperplast czarny pełni też funkcję bariery dla mechanicznych zanieczyszczeń wody z deszczu. Prezentowany zestaw składa się z kranu, orzecha oraz uszczelki. Został on dodatkowo wyposażony w uszczelkę i nakrętkę, dzięki czemu zbiornik jest kompatybilny ze wszystkimi produktami tego typu marki Waterform. W naszej ofercie znajdziesz te inne elementy, dzięki którym skutecznie wykorzystasz wodę deszczową.

     Specyfikacja techniczna

     Liczba sztuk w opakowaniu1
     Rodzaj opakowaniaSztuka
     MarkaProsperplast
     Typ połączeniaGwintowane
     Kod produktu5905197368801