Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Nawadnianie ogrodu

Strzałka w prawo

Węże i wózki

Strzałka w prawo

Przyłącza, nyple i reparatory do węży ogrodowych

Strzałka w prawo

Przyłącza, nyple i reparatory do węży ogrodowych

Przyłącza i nyple, które znajdziesz w ofercie sieci hipermarketów budowlanych Castorama, to elementy nadające się do wykorzystania podczas wszelkich czynności związanych z rozprowadzaniem wody – na przykład z nawadnianiem ogrodu lub pracami remontowo-budowlanymi.

Filtry

Przyłącza, nyple i reparatory do węży ogrodowych

Przyłącza i nyple, które znajdziesz w ofercie sieci hipermarketów budowlanych Castorama, to elementy nadające się do wykorzystania podczas wszelkich czynności związanych z rozprowadzaniem wody – na przykład z nawadnianiem ogrodu lub pracami remontowo-budowlanymi.

105 prod.

SortujSortuj

Sortuj

Strzałka wstecz

Zobacz więcej Akcesoria do węży ogrodowych

Wyświetlanie 24 z 105 produktów

Załaduj więcej

Nypel w codziennym użyciu w Twoim gospodarstwie domowym

Nypel jest rodzajem złączki hydraulicznej. Jest to element łączny w kształcie rurki, która ma na swoich końcach gwintowanie zewnętrzne (rurowe), natomiast środkowa część posiada sześciokątny pierścień w kształcie płaskiej nakrętki. Ułatwia to przekręcenie kluczem. Nypel posiada zastosowanie do łączenia dwóch rurowych elementów. Stosuje się go w celu połączenia dwóch elementów rurowych z gwintem wewnętrznym (przykładowo dwa kolana, kolana oraz trójnika, kolana i mufy lub kolana i zwężki). Nypel należy do sprzętów posiadających gwint wewnętrzny (np. dwóch kolan, kolana i trójnika, kolana i mufy, kolana i zwężki itp.). Nypel zwykle jest wykonany ze stali, mosiądzu lub żeliwa.

ZASTOSOWANIE NYPLA

Nyple są niezastąpione w pracach hydraulicznych. Stosuje się je do połączeń rurowych, instalacji pneumatycznych, sprężonego powietrza, gazów obojętnych, wód użytkowych. Nypel redukcyjny może zostać użyty w instalacji przemysłowej, olejowej, przewodach ciśnieniowych, instalacjach ściekowych, a także w budownictwie okrętowym, systemach przeciwpożarowych, instalacjach tryskaczowych i centralnym ogrzewaniu. Nyple cechuje wyjątkowa szczelność, co jest bardzo ważne w przypadku prac z instalacją wodną.

REPARATORY W TWOIM OGRODZIE

Reparatory służą do precyzyjnego połączenia dwóch końców węży ogrodowych. Sprawdzą się w urządzeniach irygacyjnych, dzięki którym idealnie nawodnisz swój ogródek podczas letnich upałów. Są popularnymi akcesoriami ogrodowymi, często kupowanymi w okresie wiosenno-letnim. Jako niewielkie urządzenia są niezbędne do prawidłowych połączeń węży, żeby skutecznie podlewać całą powierzchnię Twojego ogrodu.

OFERTA PRZYŁĄCZY I NYPLI W CASTORAMIE

Przyłącza i nyple, które znajdziesz w ofercie sieci hipermarketów budowlanych Castorama, to elementy nadające się do wykorzystania podczas wszelkich czynności związanych z rozprowadzaniem wody – na przykład z nawadnianiem ogrodu lub pracami remontowo-budowlanymi. Umożliwią Ci one przesył wodny na różnych jego etapach – za pomocą kranu ogrodowego, reparatora do węży czy też nypli, które łączą rury i szlauchy, lub też rozdzielą strumień wody na kilka kanałów.

Dzięki temu, że nasze sklepy mają w ofercie produkty zaufanych marek, takich jak na przykład Verve, Gardena i Hozelock, możesz mieć pewność, że prezentowane tutaj części armatury do węży ogrodowych są elementami trwałymi i przeznaczonymi do długoletniego użytkowania. Przyłącza i nyple istotnie wspomogą Twoją pracę przy codziennej pielęgnacji ogrodu czy działki, powodując efektywny przesył wody – dzięki wyposażeniu w solidne uszczelki części te nie będą przeciekać. W naszych sklepach znajdziesz także asortyment do łączenia dwóch węży ogrodowych o różnych średnicach, co przyda Ci się również w przypadkach, gdy Twój szlauch ulegnie usterce.

Nypel ½ Hozelock to element przyłączeniowy stosowany podczas samodzielnego wykonywania instalacji wodnych na świeżym powietrzu. Charakteryzuje się doskonałą trwałością, co zawdzięcza wykonaniu ze stopu miedzi i cynku, czyli z mosiądzu – materiał ten dobrze znosi różnorodne czynniki pogodowe oraz upadki i uderzenia. W naszej ofercie znajdziesz również inne produkty tej marki.

Nypel ¾ Hozelock jest elementem stosowanym przy połączeniach części systemów nawadniających w ogrodach i na podwórzach. Ze względu na częsty kontakt z wodą oraz narażenie na działanie czynników atmosferycznych wykonany został z mosiądzu, czyli materiału o znakomitych parametrach wytrzymałościowych. W Castoramie znajdziesz także pozostałe produkty marki Hozelock.

Nypel 1 cal ma zastosowanie do tworzenia zewnętrznych instalacji wodnych – przystosowany jest do mocowania na kranach z gwintowanym przyłączem. Wyróżnia się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz szkodliwe działanie wilgoci, ponieważ wykonany został z mosiądzu. W naszej ofercie znajdziesz również inne złączki marki Hozelock.

Reparator ¾ Verve stosowany jest w przypadku uszkodzenia węża ogrodowego. Ten niewielki element pozwala na ponowne zespolenie dwóch krańców przerwanego przewodu, dzięki czemu nie musisz wymieniać węża na nowy. Reparator z tworzywa sztucznego jest trwały i nie niszczeje pod wpływem działania czynników atmosferycznych. Więcej akcesoriów tej marki znajdziesz w naszej ofercie.

Przyłącze do kranu Verve stosowane jest w przypadku uszkodzenia węża ogrodowego. Ten niewielki element pozwala na ponowne zespolenie dwóch krańców przerwanego przewodu, dzięki czemu nie musisz wymieniać węża na nowy. Przyłącze na kran z tworzywa sztucznego jest trwały i nie niszczeje pod wpływem działania czynników atmosferycznych. Więcej akcesoriów tej marki znajdziesz w naszej ofercie.

Łatwy w montażu kran ogrodowy doskonale sprawdzi się podczas prac porządkowych na Twojej posesji – dostęp do bieżącej wody na świeżym powietrzu jest również niezwykle ważny podczas samodzielnej pielęgnacji roślin. Wykonany z mosiądzu kran na długo zachowa swoje właściwości – jest bowiem odporny na korozję oraz czynniki atmosferyczne. W ofercie znajdziesz też inne elementy instalacji wodnej.