Zobacz więcej Kratki kominkowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Kominki

Strzałka w prawo

Instalacje kominkowe

Strzałka w prawo

Kratki kominkowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kratka kominkowa biała z żaluzją 17 x 17 cm

Kratka kominkowa biała z żaluzją 17 x 17 cm

83,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Kratkę kominkową wykorzystasz do estetycznego wykończenia systemu dystrybucji gorącego powietrza. Maskuje ona przewody doprowadzające ciepło do pomieszczeń, z łatwością wtapiając się w wystrój wnętrza. Dzięki wykonaniu ze stali malowanej proszkowo nie ulega uszkodzeniom w wyniku kontaktu z wysoką temperaturą. Produkt dostępny jest także w innych rozmiarach.

   Cechy i zalety

    Kratkę kominkową wykorzystasz w swoim domu lub innym wnętrzu, w którym korzystasz z systemu DGP, czyli systemu dystrybucji gorącego powietrza. Element ten w estetyczny sposób zamaskuje przewody zamontowane w ścianach, przez które nawiewane jest ciepłe powietrze. Produkt charakteryzuje się estetycznym białym kolorem, dzięki czemu z łatwością wtopi się w wystrój białych ścian. Kratka wyposażona została w żaluzję, za pomocą której możesz regulować ilość nawiewanego do pomieszczenia ciepłego powietrza – w ten sposób zapewnisz sobie w mieszkaniu odpowiadającą Ci temperaturę. Produkt powstał ze stali malowanej proszkowo, dlatego nie ulegnie zniszczeniu w wyniku kontaktu z rozgrzanym powietrzem – z pewnością posłuży Ci przez dług czas.

    • Posiada żaluzję

    Specyfikacja techniczna

    KolorBiały
    MateriałStal
    Kod produktu5904341517904