Nie przegap! LOTERIA URODZINOWA do 16.04! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Kratki kominkowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Kominki

Strzałka w prawo

Instalacje kominkowe

Strzałka w prawo

Kratki kominkowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kratka kominkowa grafit 11 x 17 cm

Kratka kominkowa grafit 11 x 17 cm

65,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Kratka kominkowa w grafitowym kolorze stanowi niezbędny element kominka. Po zamontowaniu w jego obudowie skutecznie odprowadza z urządzenia ciepłe powietrze, nie pozwalając na przegrzanie się wkładu. Kratka powstała z odpornej na zmiany temperatury stali i została pomalowana proszkowo na ciemny grafitowy kolor – jest więc trwała i estetyczna.

   Cechy i zalety

    Kratka kominkowa jest trwałym elementem, który stanowi część systemu wentylacyjnego Twojego kominka. Zamontowana w obudowie wieńczy otwory wentylacyjne – skutecznie je maskuje, zapewniając Twojemu wnętrzu estetyczny wygląd. Produkt wykonano ze stali, dzięki czemu charakteryzuje się dużą odpornością na działanie wysokiej temperatury. Dodatkowo został on pomalowany proszkowo, co jeszcze bardziej podnosi jego parametry wytrzymałościowe. Obecność kratki w obudowie kominka sprawia, że Twoje urządzenie jest chronione przed przegrzaniem – element ten umożliwia bowiem odprowadzanie na zewnątrz nagrzanego powietrza. Produkt posiada nowoczesny grafitowy odcień, który z łatwością wtopi się w ciemną obudowę kominkową. W naszej ofercie znajdziesz także modele w innych barwach.

     Specyfikacja techniczna

     KolorGrafitowy
     MateriałStal
     PowłokaPowlekany proszkowo
     Kod produktu5904341518109