Zobacz więcej Kratki kominkowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Kominki

Strzałka w prawo

Instalacje kominkowe

Strzałka w prawo

Kratki kominkowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kratka kominkowa grafit 17 x 37 cm

Kratka kominkowa grafit 17 x 37 cm

86,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Kratka kominkowa to niewielki, lecz ważny element obudowy kominkowej. Maskuje otwory wentylacyjne w urządzeniu i odprowadza na zewnątrz generowane przez nie ciepło. Produkt powstał z odpornej na działanie wysokiej temperatury stali i został pomalowany proszkowo na kolor grafitowy – najlepiej sprawdzi się w połączeniu z ciemną obudową.

   Cechy i zalety

    Jeśli szukasz prostokątnej kratki kominkowej, zwróć uwagę na model w kolorze grafitowym. Taki produkt z łatwością połączysz z ciemną obudową kominka, nadając swojej przestrzeni elegancki wygląd. Element ten powstał ze stali – zapewnia mu to dużą odporność na działanie podwyższonej temperatury. Dodatkową ochronę stanowi warstwa wykończeniowa uzyskana dzięki malowaniu proszkowemu. Tak zaprojektowana kratka kominkowa zachowa swój estetyczny wygląd na długi czas, więc nie będziesz musiał jej wymieniać. Produkt maskuje otwory wentylacyjne w kominku, pozwalając na odprowadzanie na zewnętrz rozgrzanego powietrza – w ten sposób zapewnia kominkowi prawidłowe działanie i chroni go przed przegrzaniem. W naszym asortymencie dostępne są także kratki z żaluzją.

     Specyfikacja techniczna

     Liczba sztuk w opakowaniu1
     Rodzaj opakowaniaSztuka
     Gwarancja producentaBrak gwarancji, tylko rękojmia
     MarkaHearth
     KolorGrafitowy
     MateriałStal
     PowłokaPowlekany proszkowo
     Kod produktu5904341518123