Nie przegap! LOTERIA URODZINOWA do 16.04! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Kratki kominkowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Kominki

Strzałka w prawo

Instalacje kominkowe

Strzałka w prawo

Kratki kominkowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kratka kominkowa stara miedź 17 x 17 cm

Kratka kominkowa stara miedź 17 x 17 cm

67,28
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Kratka kominkowa umożliwia bezawaryjną pracę kominka. Należy zamontować ją na obudowie urządzenia, w miejscu zakończenia przewodów wentylacyjnych. Będzie odprowadzała wytwarzane podczas spalania opału ciepło, chroniąc tym samym wkład przed przegrzaniem się. Produkt powstał ze stali i został pomalowany proszkowo na kolor stara miedź.

   Cechy i zalety

    Jeśli w Twoim salonie znajduje się kominek, do jego prawidłowego działania potrzebuje odpowiedniej kratki. Produkt ten montowany jest w obudowie kominka, gdzie pozwala na prawidłową cyrkulację powietrza i zabezpiecza wkład przed przegrzaniem. Aby sama kratka nie uległa uszkodzeniu w wyniku ciągłego kontaktu z wysoką temperaturą, wykonano ją z niewrażliwego na jej działanie materiału – stali pomalowanej proszkowo. Efektowny i stylowy kolor stara miedź sprawia, że kratka posiada także walory dekoracyjne – doskonale maskuje otwory wentylacyjne i perfekcyjnie komponuje się z odcieniami drewna. Najlepiej wykorzystać ją więc we wnętrzach urządzonych na wzór aranżacji retro i rustykalnych. W naszej ofercie znajdziesz kratki kominkowe w wielu rozmiarach i barwach, dlatego z łatwością wybierzesz spośród nich produkt pasujący do obudowy Twojego urządzenia.

     Specyfikacja techniczna

     KolorMiedziany
     MateriałStal
     PowłokaPowlekany proszkowo
     Kod produktu5904341517935