Zobacz więcej Kratki kominkowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Kominki

Strzałka w prawo

Instalacje kominkowe

Strzałka w prawo

Kratki kominkowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kratka kominkowa stara miedź z żaluzją 17 x 17 cm

Kratka kominkowa stara miedź z żaluzją 17 x 17 cm

74,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Kratkę kominkową z żaluzją zastosujesz w pokojach ogrzewanych za pomocą systemu dystrybucji gorącego powietrza. Element ten ułatwi Ci regulowanie ilości ciepła dostającego się do poszczególnych pomieszczeń. Trwałość zapewnia mu stal pomalowana proszkowo, a estetyczny charakter nadaje mu kolor stara miedź. Produkt dostępny jest w różnych rozmiarach.

   Cechy i zalety

    Niewielka kratka kominkowa przyda się w każdym wnętrzu ogrzewanym za pomocą systemu dystrybucji gorącego powietrza. Po pierwsze, elegancko maskuje otwory w ścianie, w których poprowadzone są przewody nawiewające ciepło. Po drugie, dzięki wyposażeniu w specjalną żaluzję, pozwala na regulację dopływu ciepła – zmiana położenia żaluzji umożliwi Ci zwiększenie lub zmniejszenie ilości dostającego się do wnętrza gorącego powietrza. W ten sposób możesz łatwo i szybko regulować temperaturę w poszczególnych pokojach. Produkt powstał z trwałego materiału, jakim jest stal pomalowana proszkowo, a jego dodatkowym atutem jest klasyczny kolor stara miedź. Element ten najlepiej sprawdzi się więc w eleganckich salonach i hotelowych apartamentach urządzonych w stylu tradycyjnym.

    • Posiada żaluzję

    Specyfikacja techniczna

    Liczba sztuk w opakowaniu1
    Rodzaj opakowaniaSztuka
    Gwarancja producentaBrak gwarancji, tylko rękojmia
    MarkaHearth
    KolorMiedziany
    MateriałStal
    PowłokaPowlekany proszkowo
    Kod produktu5904341517966