LOTERIA URODZINOWA! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Kratki kominkowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Kominki

Strzałka w prawo

Instalacje kominkowe

Strzałka w prawo

Kratki kominkowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kratka kominkowa stara miedź z żaluzją 17 x 37 cm

Kratka kominkowa stara miedź z żaluzją 17 x 37 cm

128
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Kratka z żaluzją to praktyczny i estetyczny element wykończenia wnętrza. Dzięki niemu zamaskujesz otwory w ścianach, w których poprowadzono przewody doprowadzające ciepło. Ponadto dzięki żaluzji szybko i łatwo dostosujesz do swoich potrzeb ilość dostarczanego gorącego powietrza. Prezentowany model posiada kolor stara miedź, a wykonany został z pomalowanej proszkowo stali.

   Cechy i zalety

    Kratka kominkowa jest ważnym elementem systemu wentylacyjnego. Jej obecność jest niezbędna w pomieszczeniach, które chcesz ogrzewać poprzez system dystrybucji gorącego powietrza. Model zamontowany na ścianie pozwoli Ci zamaskować otwory, w których znajdują się przewody rozprowadzające ciepło – dzięki temu zapewnisz swoim wnętrzom estetyczny wygląd. Ponadto kratka umożliwi Ci również sterowanie ilością dobywającego się z niej ciepła – aby ją zmniejszyć lub zwiększyć, wystarczy odpowiednio wyregulować żaluzję. Produkt zachowa swój wygląd przez długi czas, co jest efektem zastosowania podczas jego produkcji stali pomalowanej proszkowo. Materiał ten jest niewrażliwy na działanie wysokiej temperatury, więc nie zaszkodzi mu kontakt z gorącym powietrzem.

    • Posiada żaluzję

    Specyfikacja techniczna

    KolorMiedziany
    MateriałStal
    PowłokaPowlekany proszkowo
    Kod produktu5904341517973