Zobacz więcej Kratki kominkowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Kominki

Strzałka w prawo

Instalacje kominkowe

Strzałka w prawo

Kratki kominkowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kratka kominowa Parkanex 120 x 240 mm brązowa

Kratka kominowa Parkanex 120 x 240 mm brązowa

95,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Kratka to część przeznaczona do zamocowania przy otworze wentylacyjnym – służy do jego estetycznego wykończenia. Posiada otwory pozwalające na prawidłową cyrkulację powietrza, co jest ważne w przypadku części instalacji grzewczych. Wersja utrzymana w brązowym kolorze będzie doskonale prezentowała się na beżowej ścianie. Proponujemy różne rodzaje kratek.

   Cechy i zalety

    Kratka to element wykorzystywany w czasie wykańczania systemów grzewczych – przeznaczona jest do zamaskowania wentylacyjnego. Posiada otwory pozwalające na prawidłową cyrkulację powietrza. Model utrzymany w brązowym kolorze będzie idealnie prezentował się na ciemnej ścianie, gdzie pozostanie niemal niezauważalny. Element jest zabezpieczony przed szkodliwym działaniem wysokich temperatur, dlatego jego barwa przez długi czas zachowa pierwotny odcień. Kratka wyposażona została w ramkę montażową pozwalającą na jej bezproblemowe zamocowanie, więc zaplanowane prace z powodzeniem możesz przeprowadzić własnoręcznie. W proponowanym asortymencie dostępne są również inne rodzaje tego produktu, dlatego wybierzesz wersję adekwatnie do własnych potrzeb.

    • Kolor odporny na zmianę temperatur nie zmienia odcienia
    • Posiada powłokę odporną na zadrapania i uszkodzenia
    • Zawiera ramkę montażową pozwalającą na stabilne zamocowanie

    Specyfikacja techniczna

    KolorBrązowy
    MateriałStal nierdzewna
    Kod produktu9005249028151