Zobacz więcej Kratki wentylacyjne

Strona główna

Strzałka w prawo

Wentylacja i klimatyzacja

Strzałka w prawo

Systemy wentylacji

Strzałka w prawo

Kratki wentylacyjne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kratka wentylacyjna z siatką Vents 474 x 80/10-3 biała

Kratka wentylacyjna z siatką Vents 474 x 80/10-3 biała

23,68
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Kratka wentylacyjna z siatką Vents przeznaczona jest do montażu w meblach – garderobach oraz szafach. Może być również wykorzystywana do odprowadzania ciepłego powietrza w piekarnikach, a także zmywarkach. Wykonano ją z wytrzymałej malowanej stali. Cechuje się prostotą montażu. Wkręty meblowe zamocujesz przy pomocy podstawowych narzędzi.

   Cechy i zalety

    Uniwersalna kratka wentylacyjna z siatką Vents 474 x 80/10-3 biała może być montowana w różnego rodzaju meblach. Świetnie sprawdza się do wentylacji dużych szaf i garderob, a także innych mebli w sypialniach i pokojach dziennych. Znajdzie zastosowanie również w meblach kuchennych. Producent zaleca jej instalację zarówno w meblach obudowujących kuchenkę, jak i zmywarkę. W tym pierwszym przypadku skutecznie pozwoli odprowadzić nagromadzone ciepło, a w drugim – wilgoć. Kratka wentylacyjna z siatką Vents wykonana jest ze stali, dlatego jest odporna na uszkodzenia mechaniczne i wysoką temperaturę. Element pomalowano proszkowo na biało. Kratkę zainstalujesz przy pomocy wkrętów meblowych. Przed zakupem zapoznaj się z innymi produktami z serii Vents.

     Specyfikacja techniczna

     Szerokość kanału45mm
     Typ mocowaniaWkręt
     Siatka przeciw owadom w zestawieSiatka przeciw owadom w zestawie
     KolorBiały
     MateriałStal
     Kod produktu4823016226181