Zobacz więcej Akcesoria do wysiewu

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Akcesoria do uprawy

Strzałka w prawo

Akcesoria do wysiewu

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Krążki torfowe pH 6 4,2 cm 20 szt.

Krążki torfowe pH 6 4,2 cm 20 szt.

16,98
/ kpl.
0,85
/ szt.
z VAT 8%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Krążki torfowe służą do poprawienia jakości podłoża przeznaczonego pod uprawy ogrodowe lub polowe, na przykład w przypadku ozdobnych roślin lub owoców i warzyw. Krążki zostały wyprodukowane z włóknistego torfu, który zapewnia odpowiedni dostęp powietrza i wody korzeniom roślin. Dzięki temu przyczynia się do poprawienia jakości wzrostu oraz rozwoju kwiatów.

   Cechy i zalety

    Krążki torfowe są przeznaczone do produkcji rozsad warzyw, owoców, kwiatów oraz roślin ozdobnych. Produkt został stworzony z włóknistego torfu, który posiada dużą pojemność wodną. Dlatego po dodaniu wody, krążki torfowe w bardzo szybki sposób pęcznieją, dzięki czemu umożliwiają odpowiednie nawodnienie systemu korzeniowego roślin oraz przyczyniają się do ich lepszego rozwoju. Krążki torfowe również wyróżniają się wysoką pojemnością powietrzną, co zapewnia korzeniom lepszy dostęp do tlenu. Ze względu na swoje właściwości krążki przyczyniają do prawidłowego wzrostu roślin poprzez wzmocnienie systemu korzeniowego. Odpowiednia zawartość składników pokarmowych zapewnia doskonałą pielęgnację nawet delikatniejszych roślin.

    • PH 5,5 - 6,5

    Specyfikacja techniczna

    Liczba sztuk w opakowaniu20
    Średnica produktu42mm
    MateriałTorf
    Kod produktu5900950690663