Zobacz więcej Ochrona przeciw ptakom

Strona główna

Strzałka w prawo

Dachy i rynny

Strzałka w prawo

Pokrycia dachowe

Strzałka w prawo

Ochrona przeciw ptakom

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kruk w locie PE 58 x 11 x 41 cm czarny

Kruk w locie PE 58 x 11 x 41 cm czarny

32,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Figurka kruka w locie będzie ozdobą Twojego tarasu, balkonu czy ogrodu i jednocześnie odstraszy gołębie, wróble i inne ptactwo. Produkt jest przeznaczony do samodzielnego powieszenia w wybranym miejscu, podkreślając estetykę miejsca i spełniając praktyczne zadanie. Model kruka w locie jest w kolorze czarnym i został wykonany z trwałego polietylenu.

   Cechy i zalety

    Dostępny tutaj produkt to figurka kruka w locie. Jest to jednocześnie wyrób dekoracyjny oraz praktyczny. Zawieszenie modelu ptaka przy poszyciu dachu, na balkonie czy na tarasie odstrasza inne ptaki – na przykład gołębie i wróble. Sztuczny kruk jest postrzegany przez inne ptactwo jako drapieżnik, dzięki czemu omijają one jego okolicę. Jest to humanitarny sposób na pozbycie się nieproszonych gości, którzy potrafią zrobić nieporządek na tarasie, balkonie czy w ogrodzie. Figurka kruka w locie prezentuje się estetycznie, dzięki czemu będzie jednocześnie ozdobą przestrzeni. Model został wykonany z trwałego polietylenu, co sprawia, że jest odporny na niesprzyjające warunki pogodowe oraz skrajne temperatury. Wśród naszego asortymentu znajdziesz także figurki innych gatunków.

    • Odstraszacz ptaków (gołębi, szpaków itp.)
    • Przystosowany do powieszenia
    • Odporny na promieniowanie UV

    Specyfikacja techniczna

    MateriałPolietylen (PE)
    KolorCzarny
    Wymagany montażWymagany montaż
    Miejsce stosowaniaOgród i taras
    Kod produktu5902340304365