icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Fotele, leżaki i krzesła turystyczne

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Kemping

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Krzesło Patio Piccolo mini mix

Krzesło Patio Piccolo mini mix

89,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Krzesło Piccolo Mini jest łatwe do składania, dzięki czemu można je zabrać ze sobą na wakacyjny wypoczynek. Zapewnia wygodę podczas ucztowania na świeżym powietrzu. Sprawdza się doskonale na plaży, kempingu czy w czasie wypadów wędkarskich i łowieckich. Produkt posiada podłokietniki z tworzywa, które pozwalają na komfortowe czytanie książek, korzystanie z laptopa i opalanie się w promieniach letniego słońca.

  Cechy i zalety

  Krzesło Piccolo Mini posiada łatwy do składania stelaż, dzięki czemu możesz je swobodnie przetransportować w samochodzie na wakacyjny wypoczynek. Sprawdza się doskonale na kempingach, wypadach wędkarskich i łowieckich oraz na plażę. Zapewnia wygodny odpoczynek, podłokietniki z tworzywa oraz niskie oparcie pozwalają na komfortowe czytanie książek, korzystanie z laptopa czy opalanie się. Krzesło spodoba się także osobom, które cenią relaks w letnim ogrodzie. Mebel zapewnia wygodę w przydomowym zaciszu wiosną i latem, a w sezonie jesienno-zimowym nie zajmie wiele miejsca w schowku lub garażu. Produkt dostępny jest w kilku wariantach kolorystycznych, dzięki czemu łatwo dopasujesz go do wystroju Twojego balkonu lub ogrodu.

  • Niskie oparcie

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  MarkaPatio
  Grupa kolorystycznaWielokolorowy
  Waga (kg)2.4kg
  Kod produktu5904134480170