icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Fotele, leżaki i krzesła turystyczne

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Kemping

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Krzesło Patio Piccolo wysokie mix

Krzesło Patio Piccolo wysokie mix

99,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Krzesło Piccolo to produkt, który zapewnia wygodę podczas wiosenno-letniego wypoczynku w ogrodzie. Znakomicie sprawdza się na wakacyjnych wyjazdach – jest lekkie i można je łatwo przetransportować w bagażniku samochodu. Przydaje się w czasie wypraw łowieckich, wędkarskich lub na wycieczkach na łono na natury. Funkcjonalny leżak zapewnia dużo komfortu podczas wypoczynku – jego konstrukcja jest solidna oraz wytrzymała na obciążenia.

  Cechy i zalety

  Krzesło Piccolo zapewnia wygodę w czasie wiosenno-letniego wypoczynku w ogrodzie. Doskonale sprawdza się na wakacyjnych wyjazdach – ponieważ jest bardzo lekkie, można je łatwo spakować do bagażnika samochodu i zabrać ze sobą na wyprawę łowiecką, wędkarską lub po prostu wyjazd na łono natury. Praktyczny leżak zapewnia też dużo komfortu – jego konstrukcja jest solidna i odporna na obciążenia. Siedzisko zostało wykonane z wytrzymałych tkanin syntetycznych, natomiast stelaż z niekorodującej stali. Wysokie oparcie sprzyja relaksowi. Krzesło nie kołysze się na boki i jest stabilne. Podłokietniki zapewniają swobodne ułożenie rąk, dzięki czemu można wygodnie czytać książkę lub korzystać z tabletu. Produkt dostępny jest w różnych kolorach.

  • Wysokie oparcie
  • Możliwość złożenia

  Specyfikacja techniczna

  Typ produktuKrzesło
  Liczba sztuk w opakowaniu1
  Typ opakowaniaPojedynczo/Na sztuki
  MarkaPatio
  Szerokość (cm)50cm
  Wysokość (cm)90cm
  Grupa kolorystycznaWielokolorowy
  KolorWielokolorowy
  Waga (kg)2.7kg
  Kod produktu5904134480330