icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Krzyżaki do płytek

Strona główna

Strzałka w prawo

Płytki i podłogi

Strzałka w prawo

Akcesoria do płytek

Strzałka w prawo

Krzyżaki do płytek

Strzałka w prawo

Krzyżaki Diall 3,5 mm

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Krzyżaki Diall 3,5 mm
4
/ opak.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Krzyżaki znajdują zastosowanie jako elementy pomocnicze podczas układania kafli na powierzchni ścian i podłóg. Dzięki właściwie zastosowanym klinom kładziona posadzka lub okładzina prezentuje się elegancko i estetycznie. Produkty sprawdzają się zarówno przy układaniu materiałów na płaszczyznach wewnątrz budynku, jak i na powierzchni elewacji zewnętrznych.

  Cechy i zalety

  Krzyżaki do układania glazury i terakoty to praktyczne akcesoria, które ułatwiają Ci przyklejanie materiałów ceramicznych na powierzchni ścian i podłóg. Dzięki nim skrócisz czas układania płytek, które będą spoczywać nieruchomo. Krzyżaki ułatwiają wykonywanie równych szczelin pomiędzy płytkami, a także zapobiegają przesuwaniu się ich podczas instalacji. W ten sposób wyeliminujesz nierówności powierzchni na ścianach o podłogach. Akcesoria są bardzo łatwe w użyciu, dlatego korzystają z nich nie tylko profesjonalni glazurnicy, ale również osoby, które układają kafle po raz pierwszy. Do ich używania nie potrzebujesz żadnych dodatkowych narzędzi. Produkty są dostępne w wielu różnych rozmiarach, dzięki czemu łatwo je dopasujesz do formatu stosowanych płytek.

  • Nie łamią się przy wyciąganiu ze spoin
  • Posiadają długie ramiona
  • Ramiona zakończone są kątem prostym
  • Bez uchwytu

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaopak.
  Długość produktu3.5mm
  KolorBiały
  MateriałPolietylen (PE)
  Kod produktu5906704000887