icon
25.02 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
25.02 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Krzyżaki do płytek

Strona główna

Strzałka w prawo

Płytki i podłogi

Strzałka w prawo

Akcesoria do płytek

Strzałka w prawo

Krzyżaki do płytek

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Krzyżaki Diall 8 mm

Krzyżaki Diall 8 mm

4
/ opak.
0,13
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Krzyżaki to akcesoria glazurnicze przydatne przy układaniu glazury, terakoty oraz płytek elewacyjnych. Ułatwiają i przyspieszają układanie kafli na powierzchniach ścian i podłóg – umożliwiają zachowanie jednakowych odstępów pomiędzy płytkami, dzięki czemu posadzka lub okładzina prezentuje się estetycznie. Dzięki zachowaniu równych szczelin materiał ceramiczny może również sprawniej pracować pod wpływem naprężeń.

   Cechy i zalety

    Krzyżaki do glazury i terakoty to elementy, które zapewniają równe i precyzyjne układanie materiału ceramicznego na powierzchni ścian i podłóg. Dzięki nim uzyskasz równe szczeliny, które następnie możesz wypełnić fugą – w ten sposób ułożysz estetyczną okładzinę ścienną lub posadzkową w swoim domu. Produkty znajdują zastosowanie podczas prac wykonywanych przez profesjonalnych glazurników, ale z powodzeniem możesz użyć ich również jako amator – znacznie ułatwią i przyspieszą prace wykończeniowe. Ich wielkość należy dopasować do formatu stosowanych płytek – w naszej ofercie znajdziesz krzyżaki w wielu różnych wielkościach i pojemnych opakowaniach, dzięki czemu z łatwością wybierzesz ich odpowiednią ilość oraz rozmiar idealnie pasujący do stosowanych przez Ciebie płytek.

    • Nie łamią się przy wyciąganiu ze spoin
    • Posiadają długie ramiona
    • Ramiona zakończone są kątem prostym
    • Taka sama szerokość i wysokość ramion
    • Bez uchwytu

    Specyfikacja techniczna

    Długość produktu8mm
    KolorBiały
    MateriałPolietylen (PE)
    Kod produktu5906704000924