Zobacz więcej Krzyżaki do płytek

Strona główna

Strzałka w prawo

Płytki i podłogi

Strzałka w prawo

Akcesoria do płytek

Strzałka w prawo

Krzyżaki do płytek

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Krzyżaki z uchwytem Diall 1 mm

Krzyżaki z uchwytem Diall 1 mm

4
/ opak.
0,03
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Krzyżaki z uchwytem to element glazurniczy, który ułatwia wykończenie pomieszczeń zarówno profesjonalistom, jak i osobom, które zajmują się tym pierwszy raz w życiu. Produkt jest wykonany z mocnego tworzywa sztucznego, które pozwala na właściwe odseparowanie płytek. W jednym opakowaniu znajdziesz 100 krzyżaków, które wystarczą Ci na wykończenie wybranego pomieszczenia.

   Cechy i zalety

    Każdy z krzyżaków wyposażono w prosty uchwyt, który pozwala na jego precyzyjne włożenie na wybrane miejsce. Są to krzyżaki dystansowe, które umożliwiają uzyskanie regularnych odstępów pomiędzy wykładanymi płytkami. Dzięki nim wykonasz eleganckie wykończenie łazienki lub kuchni. Krzyżaków możesz użyć zarówno przy wykańczaniu ścian, jak i podłóg. Produkt wykonano z polietylenu, co sprawia, że będzie skutecznie odseparowywał płytki. Każdy z nich ma biały kolor, który będzie się dobrze odznaczał na tle zaprawy oraz przyklejonych do niej płytek, umożliwiając Ci późniejszy szybki demontaż każdego krzyżaka. Należy pamiętać, aby dobrać rozmiar krzyżaka do formatu wybranych płytek. W ofercie sklepu znajdziesz te elementy o różnych wielkościach.

    • Posiadają uchwyt do wyciągania i ogranicznik głębokości
    • Nie łamią się przy wyciąganiu ze spoin
    • Posiadają długie ramiona
    • Ramiona zakończone są kątem prostym
    • Z uchwytem

    Specyfikacja techniczna

    Długość produktu1mm
    KolorBiały
    MateriałPolietylen (PE)
    Kod produktu5906704000948