Zobacz więcej Krzyżaki do płytek

Strona główna

Strzałka w prawo

Płytki i podłogi

Strzałka w prawo

Akcesoria do płytek

Strzałka w prawo

Krzyżaki do płytek

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Krzyżaki z uchwytem Diall 2 mm

Krzyżaki z uchwytem Diall 2 mm

8,18
/ opak.
0,05
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Krzyżaki umożliwiają odmierzenie równych szczelin pomiędzy układanymi płytkami ściennymi i podłogowymi. Produkty ułatwiają równie przyklejanie glazury i terakoty, przyspieszając wykonywanie prac wykończeniowych w Twoim domu. Tworzone przez krzyżaki szczeliny sprawiają, że stosowany materiał ceramiczny będzie bardziej wytrzymały na pękanie pod wpływem naprężeń.

   Cechy i zalety

    Krzyżaki do glazury i terakoty to praktyczne akcesoria, które pozwolą Ci na przyklejanie płytek ceramicznych na ścianach i podłogach w równy i estetyczny sposób. Umożliwiają utrzymanie jednakowych odstępów pomiędzy kaflami, a także zachowanie niezbędnych szczelin dylatacyjnych, które pozwalają materiałom ceramicznych pracować we właściwy sposób – płytki nie będą pękać od znacznych naprężeń. Krzyżaki są uniwersalne, co oznacza, że zastosujesz je do układania i przyklejania płytek zarówno na powierzchni ścian, jak i podłóg. Dzięki ich użyciu wykańczana powierzchnia prezentuje się elegancko i jest perfekcyjnie równa. Produkty są dostępne w całej gamie rozmiarów, dzięki czemu łatwo znajdziesz akcesoria dopasowane do formatu wybranych płytek.

    • Posiadają uchwyt do wyciągania i ogranicznik głębokości
    • Nie łamią się przy wyciąganiu ze spoin
    • Posiadają długie ramiona
    • Ramiona zakończone są kątem prostym
    • Z uchwytem

    Specyfikacja techniczna

    Długość produktu2mm
    KolorBiały
    MateriałPolietylen (PE)
    Kod produktu5906704000962