Zobacz więcej Kuchenki turystyczne

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Kemping

Strzałka w prawo

Kuchenki turystyczne

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kuchenka turystyczna Condor
Strzałka w prawo

Kuchenka turystyczna Condor

79,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Kuchenka turystyczna przyda się podczas wakacyjnych wyjazdów – na przykład na polu kempingowym. Do jej produkcji użyto solidnych materiałów, które zapewniają jej długotrwałą, bezpieczną pracę pomimo występowania zmiennych warunków atmosferycznych. Produkt jest łatwy w przenoszeniu oraz nie zajmuje dużo miejsca, co ma istotne znaczenie podczas wycieczek samochodem.

   Cechy i zalety

    Prezentowana kuchenka elektryczna to praktyczne urządzenie, które doskonale sprawdzi się podczas wakacyjnych wyjazdów. Produkt zasilany jest gazem, co świadczy o jego ekonomiczności. Do produkcji urządzenia użyto stali oraz miedzi – materiałów, które charakteryzują się wysoką odpornością na czynniki zewnętrzne. Dzięki temu będziesz mógł z niego bezpiecznie korzystać przez bardzo długi czas, pomimo występowania zmiennych warunków pogodowych. Dzięki niewielkim gabarytom oraz małej wadze bez problemu będziesz mógł ją przewozić oraz przenosić z miejsca na miejsce. W naszym asortymencie posiadamy szeroki wybór kuchenek turystycznych, wobec czego z łatwością odnajdziesz model w pełni odpowiadający wszelkim Twoim preferencjom.

    • Wysoka jakość wykonania
    • Produkt polski
    • Nie ma potrzeby stosowania reduktora
    • Szybki montaż

    Specyfikacja techniczna

    Typ paliwaMieszanina butanu i propanu
    Moc grzewcza1.4kW
    Waga produktu360g
    MateriałMiedź i stal
    Kod produktu5902143160755