Zobacz więcej Listwy i profile do płytek ceramicznych

Strona główna

Strzałka w prawo

Płytki i podłogi

Strzałka w prawo

Akcesoria do płytek

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Łącznik do okapników Renoplast L100 grafitowy

Łącznik do okapników Renoplast L100 grafitowy

13,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Okapnik to krawędź blachy podokiennej, która pokrywa okap i zapobiega ściekaniu wody po ścianie zewnętrznej Twojego domu. Zastosowanie łącznika pomiędzy dwoma okapnikami jest sprawdzonym rozwiązaniem umożliwiającym zakończenie powierzchni balkonów i tarasów w sposób trwały i estetyczny. Produkt jest wykonany z aluminiowym wykończeniem w kolorze grafitowym.

   Cechy i zalety

    Zastosowanie okapnika to sprawdzone rozwiązanie umożliwiające bezpieczne zakończenie powierzchni balkonów i tarasów. Łącznik maskuje miejsca połączeń pomiędzy dwiema częściami okapnika i stanowi jego eleganckie zwieńczenie. Specjalny kształt łącznika i samego okapnika sprawia, że woda nie zalega na posadzce, lecz z niej skapuje w taki sposób, aby nie brudzić elewacji domu. Dzięki temu ściany zewnętrzne budynku na długo zachowują elegancki wygląd. Produkt jest dostępny w różnych kolorach, dzięki czemu łatwo go dopasujesz do barwy posadzki balkonowej lub tarasowej. W naszej ofercie znajdziesz także pasujące do niego części okapników balkonowych, które stanowią skuteczne zabezpieczenia posadzek zewnętrznych przed podmakaniem.

    • Estetyczne wykończenie połączeń
    • Pełna ochrona przed korozją
    • Wysoka jakość

    Specyfikacja techniczna

    MarkaRenoplast
    Długość produktu1000mm
    KolorGrafitowy
    MateriałAluminium
    Kod produktu5901619693704