Zobacz więcej Łączniki podtynkowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Gniazdka i łączniki

Strzałka w prawo

Podtynkowe

Strzałka w prawo

Łączniki podtynkowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Łącznik podwójny Kontakt-Simon Akord biały

Łącznik podwójny Kontakt-Simon Akord biały

18,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Łącznik podwójny to element instalacji elektrycznej służący do uruchamiania i wyłączania oświetlenia. Produkt posiada stopień ochrony IP20, co oznacza, że części niebezpieczne są zabezpieczone przed dotknięciem palcem. Wyrób jest w kolorze białym i został wykonany z trwałych tworzyw sztucznych, dzięki czemu będzie służył przez długi czas.

   Cechy i zalety

    Oferowany produkt to łącznik podwójny o klasycznej formie. Produkt jest elementem instalacji elektrycznej umożliwiającym zapalanie i gaszenie oświetlenia w pomieszczeniach. Korzystając z tego wyrobu, możesz obsługiwać dwa niezależne obwody. Dzięki temu łącznik podwójny dobrze sprawdzi się w pomieszczeniach, w których zamontowano dwa osobne źródła światła. Produkt wykonano z połączenia dwóch trwałych tworzyw sztucznych, odpornych na uszkodzenia mechaniczne. Jego gładką powierzchnię łatwo utrzymać w czystości. Łącznik jest w kolorze białym, dzięki czemu pasuje do różnorodnie urządzonych wnętrz. Ponadto element posiada estetyczną ramkę i jest gotowy od razu do montażu. W sklepach Castorama znajdziesz również inne rodzaje łączników, na przykład podświetlane.

     Specyfikacja techniczna

     Głębokość produktu42mm
     Szerokość produktu106mm
     Wysokość produktu150mm
     Poziom ochronyIP20
     Kod produktu5902787569693