icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Łączniki

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Gniazdka i łączniki

Strzałka w prawo

Podtynkowe

Strzałka w prawo

Łączniki

Strzałka w prawo

Łącznik pojedynczy Ospel Fala z podświetleniem szary

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Łącznik pojedynczy Ospel Fala z podświetleniem szary
22,38
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Szukasz łącznika, który bezproblemowo zlokalizujesz nawet w porze nocnej? Prezentowany model posiada podświetlenie, dzięki czemu jest widoczny po zmroku. Utrzymany jest w uniwersalnej szarej barwie, więc będzie estetycznie wyglądał w otoczeniu o dowolnej kolorystyce. Model hermetyczny jest zabezpieczony przed kurzem i wilgocią.

  Cechy i zalety

  Po zachodzie słońca często masz problem ze zlokalizowaniem na ścianie łącznika, który pozwoliłby na włączenie światła? Wymień stary model na oferowaną wersję wyposażoną w podświetlenie – przedmiot będzie widoczny nawet nocą. Utrzymany jest w uniwersalnym szarym kolorze idealnie łączącym się z bogatą gamą innych barw, dlatego nie musisz obawiać się, że zaburzy wystrój Twojego otoczenia. Jest to model hermetyczny, co oznacza, że został zabezpieczony przed szkodliwym działaniem wilgoci oraz zabrudzeniami – będzie znakomicie spełniał swoje zadanie przez długi czas nawet używany w kuchni lub łazience. Niezależny korpus ułatwia jego montaż, dlatego zaplanowane prace przeprowadzisz bezproblemowo. Czeka Cię zakładanie instalacji elektrycznej w mieszkaniu? Zaopatrz się w praktyczny łącznik z podświetleniem!

  • Hermetyczny, obszerna puszka
  • Niezależny korpus ułatwiajacy montaż

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  Poziom ochronyIP44
  Kod produktu5907577494360