Zobacz więcej Łączniki podtynkowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Gniazdka i łączniki

Strzałka w prawo

Podtynkowe

Strzałka w prawo

Łączniki podtynkowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Łącznik pojedynczy Polmark Tarnów Vega biały

Łącznik pojedynczy Polmark Tarnów Vega biały

7,78
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wyłącznik pojedynczy jest podstawowym wyposażeniem instalacji elektrycznej w każdym domu. Przeznaczony jest do prostych obwodów oświetlenia. Wykonany z dobrych jakościowo materiałów – poliwęglanu i ABS, odznacza się trwałością na długie lata. Produkt charakteryzuje się bezpieczeństwem i bezawaryjnością działania. Dzięki regulowanym pazurkom łatwo osadzisz go w puszce podtynkowej.

   Cechy i zalety

    Łącznik pojedynczy, zwany jednobiegunowym, jest najprostszym rozwiązaniem w tej kategorii akcesoriów elektrycznych. Posłuży do włączania lub wyłączania jednego prostego obwodu oświetleniowego w Twoim domu. Szybkie i intuicyjne założenie w podtynkowej puszce instalatorskiej umożliwi Ci mechanizm rozciąganych pazurków montażowych, regulowanych śrubkami. W produkcie zastosowane zostały najwyższej klasy materiały jak poliwęglan czy tworzywo sztuczne ABS. Polski producent dostosował się do wszystkich wymaganych norm bezpieczeństwa oraz zadbał o wysoką trwałość eksploatacyjną. Wyciszone, bezawaryjne działanie przycisku przyczyni się do poczucia Twojego komfortu. Dzięki prostej stylistyce obudowy w neutralnym, białym kolorze łącznik ten zharmonizuje się z każdym wnętrzem bez względu na jego wystrój czy gamę kolorystyczną ścian.

    • Typ podtynkowy

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuŁącznik
    Liczba sztuk w opakowaniu1
    MarkaPolmark Tarnów
    Poziom ochronyIP20
    SeriaVega
    Kod produktu5907559854465