Zyskaj do 10% rabatu na całe zakupy online! Sprawdź szczegóły akcji tutaj >>

icon
Najbliższa niedziela 24.09 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 24.09 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Łączniki

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Gniazdka i łączniki

Strzałka w prawo

Podtynkowe

Strzałka w prawo

Łączniki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Łącznik pojedynczy Vega czarny

Łącznik pojedynczy Vega czarny

10,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Łącznik pojedynczy to najczęściej spotykany rodzaj włącznika światła. Służy do zapalania jednej lampy w danym pomieszczeniu. Nadaje się jako włącznik głównego źródła światła w mniejszym pokoju lub jeden z kilku łączników w salonach. Ten wygląda niezwykle elegancko, bo ma nowoczesny kształt i czarny kolor. Czarny łącznik się nie brudzi tak łatwo, jak biały.

  Cechy i zalety

  Przestarzałe włączniki światła w mieszkaniu mogą prowadzić do awarii lub zwarć. Dlatego warto wymienić je na nowsze modele. Przy okazji możesz też zmienić kolor włącznika i zamontować taki, który lepiej pasuje do Twoich ścian. Ten będzie odpowiedni we wnętrzach urządzonych w szarościach i ciemnych kolorach. Czerń dobrze pasuje też do biur i innych eleganckich pomieszczeń. Włącznik służy do montażu podtynkowego, podczas którego zostanie on solidnie umieszczony w ścianie. Za jego pomocą możesz włączać lampy i lampki, więc warto mieć takie łączniki w pobliżu drzwi. To nie jedyny rodzaj takiego elementu, który możesz znaleźć w ofercie marketu budowlano-remontowego Castorama. Zobacz, jakie jeszcze sprawdzą się w Twoim domu, a następnie kontynuuj zakupy.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   Poziom ochronyIP20
   Kod produktu5907559871714