Zobacz więcej Elementy do karniszy

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Dekoracja okien

Strzałka w prawo

Karnisze

Strzałka w prawo

Elementy do karniszy

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Łącznik rury karnisza Colours stalowy 16 mm

Łącznik rury karnisza Colours stalowy 16 mm

5,88
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Łącznik przeznaczony jest to przedłużania karniszy. Dzięki temu elementowi można połączyć ze sobą 2 drążki tworząc indywidualne rozwiązania do każdego pomieszczenia. W zestawie znajduje się jedna końcówka wykonana z metalu w kolorze niklu. Estetyka wykonania sprawia, że łącznik uchodzi za element ozdobny, który z powodzeniem można łączyć z innymi częściami asortymentu. Dzięki elementom do samodzielnego montażu Twoje pomieszczenia nabiorą nietuzinkowego wyglądu.

   Cechy i zalety

    Łącznik przeznaczony do samodzielnego montażu, jest idealnym rozwiązaniem do aranżacji okna w dużym pomieszczeniu. Dzięki temu elementowi można połączyć ze sobą 2 drążki tworząc indywidualne rozwiązania dla każdego wnętrza. Łącznik wykonany z metalu, dzięki czemu wykazuje się dużą wytrzymałością na obciążenia oraz uszkodzenia mechaniczne. Wykonany z najwyższej, jakości, całkowicie bezpiecznych materiałów, daje gwarancje długiego użytkowania. Zachowany w kolorze niklu sprawia, że element doskonale łączy się z innymi częściami bogatego asortymentu. Łącznik został wykonany w taki sposób, że oprócz walorów użytkowych wykazuje także cechy dekoracyjne. Dostępny w różnych rozmiarach, pomaga tworzyć indywidualny charakter każdego wnętrza.

    • Prosty montaż

    Specyfikacja techniczna

    Średnica produktu16mm
    W zestawie1 x łącznik
    KolorNikiel
    MateriałMetal
    Kod produktu5902067890233