Zobacz więcej Łączniki podtynkowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Gniazdka i łączniki

Strzałka w prawo

Podtynkowe

Strzałka w prawo

Łączniki podtynkowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Łącznik schodowy Ospel As srebrny

Łącznik schodowy Ospel As srebrny

22,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Łącznik schodowy umożliwi Ci skuteczne i funkcjonalne rozplanowanie oświetlenia wnętrza. Nadaje się on szczególnie do klatek schodowych, ponieważ umożliwia wyłączanie u góry światła, które zostało włączone na niższej kondygnacji. Prezentowany tu produkt cechuje się srebrnym kolorem. Oferujemy Ci także modele w innych odcieniach.

   Cechy i zalety

    Przy użyciu łącznika schodowego funkcjonalnie rozplanujesz system oświetleniowy pomieszczenia. Wyprodukowany z trwałego tworzywa ABS element charakteryzuje się wytrzymałością mechaniczną. Pozwala Ci to korzystać z niego przez długi czas, nie martwiąc się przy tym, że straci on na funkcjonalności lub na estetyce. Z jego montażem bez trudu poradzisz sobie samodzielnie. Do sprawnego i szybkiego wykonania pracy wystarczy Ci jedynie standardowy wkrętak. Srebrna barwa łącznika pięknie wpisuje się w charakter nowoczesnego wnętrza, dodając mu elegancji. Dla uzyskania bardziej wyrazistego efektu, połącz produkt z innymi detalami aranżacyjnymi w pasującej, metalicznej kolorystyce – znajdziesz je w naszym bogatym asortymencie.

    • Zaciski gwintowe

    Specyfikacja techniczna

    Poziom ochronyIP20
    Napięcie zasilania250V
    Prąd znamionowy10A
    KolorSrebrny
    MateriałTworzywo ABS
    Kod produktu5907577475642