LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Łączniki podtynkowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Gniazdka i łączniki

Strzałka w prawo

Podtynkowe

Strzałka w prawo

Łączniki podtynkowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Łącznik schodowy podwójny Kontakt-Simon S10 biały

Łącznik schodowy podwójny Kontakt-Simon S10 biały

29,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Łącznik schodowy to element, dzięki któremu nie mylisz się podczas zapalania światła na schodach. To przydatne, gdy w korytarzu obok siebie są łączniki do dzwonków i różnych lamp, a Ty nie chcesz omyłkowo zadzwonić do sąsiada. Na tym elemencie nadrukowano wyraźnie piktogram symbolizujący schody, dzięki czemu bez trudu rozpoznasz go pośród innych łączników.

   Cechy i zalety

    Jeśli w korytarzu kilka łączników jest obok siebie, to nigdy nie wiadomo, który nacisnąć, by zapalić światło. Najgorzej, gdy niektóre łączniki to dzwonki do mieszkań, a Ty przypadkowo je naciśniesz. Dlatego w praktycznie urządzonych korytarzach coraz częściej można spotkać takie łączniki schodowe ze specjalnym oznaczeniem. Piktogram przedstawiający schody pozwala od razu zorientować się, jaką ma funkcję. Ten jest podwójny, więc może służyć do zapalania dwóch lamp na długich schodach. Biała wersja takiego akcesorium jest na tyle uniwersalna, że sprawdzi się w każdym korytarzu. Warto wymienić na tego typu łączniki przestarzałe wersje, które są zniszczone i wprowadzają w błąd co do swojej funkcji. Na stronie Castorama możesz znaleźć też inne łączniki o specjalnym przeznaczeniu. Sprawdź, który przyda Ci się przy najbliższym remoncie.

     Specyfikacja techniczna

     Poziom ochronyIP20
     Napięcie zasilania230V
     Prąd znamionowy10A
     KolorBiały
     MateriałTworzywo sztuczne
     Kod produktu5902787841492