Zobacz więcej Łączniki podtynkowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Gniazdka i łączniki

Strzałka w prawo

Podtynkowe

Strzałka w prawo

Łączniki podtynkowe

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Łącznik świecznikowy Ospel As czarny
Strzałka w prawo

Łącznik świecznikowy Ospel As czarny

24,48
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Szukasz łącznika, który nie tylko pozwoli na prawidłowe korzystanie z żyrandola podzielonego na strefy? Zaopatrz się w oferowany model świecznikowy, który posiada dwa przyciski. Z pewnością spodoba Ci się oferowany model utrzymany w modnym czarnym kolorze. Przedmiot posiada boczne wprowadzenie przewodów, co pozwala na kontrolę ich przyłączenia do zacisku po zainstalowaniu modułu łącznika w puszce instalacyjnej.

   Cechy i zalety

    Zastosowanie nieodpowiedniego łącznika w mieszkaniu może uniemożliwić wygodne włączanie i wyłączanie światła – zewnętrzny element instalacji przyda się podczas wykańczania zarówno salonu, jak też sklepu lub gabinetu. Model świecznikowy posiada dwa przyciski, więc znakomicie sprawdzi się przy żyrandolu podzielonym na strefy. Utrzymany jest w czarnym kolorze, dlatego bezproblemowo skompletujesz go z innymi ciemnymi akcesoriami; całość będzie prezentowała się estetycznie. Przedmiot posiada elementy dystansowe na metalowych płytkach, co zapewnia odpowiedni rozstaw oraz wzajemne położenie modułów w puszkach wielokrotnych. Jego montaż jest szczególnie łatwy, gdyż ma zabudowę samopowrotnych pazurków, która zmniejsza ryzyko skaleczenia się w czasie montowania przedmiotu. Planujesz montaż systemu świetlnego? Z pewnością przyda Ci się oferowany łącznik!

    • Zabudowa samopowrotnych pazurków do montażu w puszce
    • Elementy dystansowe na metalowych płytkach
    • Boczne wprowadzenie przewodów

    Specyfikacja techniczna

    Poziom ochronyIP20
    Napięcie zasilania250V
    Prąd znamionowy16A
    KolorCzarny
    MateriałTworzywo sztuczne
    Kod produktu5907577493233