Zobacz więcej Reflektory szynowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Oświetlenie

Strzałka w prawo

Oświetlenie wewnętrzne

Strzałka w prawo

Lampy sufitowe i ścienne

Strzałka w prawo

Reflektory szynowe

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Łącznik typu I do szyny DPM X-Line Solid biały
Strzałka w prawo

Łącznik typu I do szyny DPM X-Line Solid biały

10,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Łącznik typu I do szyny DPM X-Line Solid biały pozwoli Ci rozbudować oświetlenie w dowolnym pomieszczeniu. Produkt połączy elementy oświetlenia szynowego. Dzięki niemu możesz bez problemu wzmocnić światło w swoim domu lub biurze. System umożliwia skonfigurowanie oświetlenia według własnych potrzeb. Możesz ustawić reflektory tak, by wyeksponować elementy dekoracyjne lub zapewnić sobie optymalne warunki do pracy.

   Cechy i zalety

    Chcesz doświetlić swój salon lub wyeksponować konkretne miejsce w swoim biurze? Łącznik typu I do szyny DPM X-Line Solid biały pomoże Ci to osiągnąć. Dzięki niemu połączysz szyny oświetleniowe różnej długości. Produkt pozwala na budowę funkcjonalnego systemu oświetlenia. Do szyny możesz podłączyć reflektory o różnych natężeniu światła. Ponadto możesz je ustawić w różnych kierunku. Dzięki systemowi szynowemu skonfigurujesz lampy w taki sposób, żeby świeciły w konkretnym kierunku. Pomoże Ci to wyeksponować dekorację lub stworzyć dobre warunki w miejscu pracy. Łącznik typu I do szyny DPM X-Line Solid biały doskonale sprawdzi się też w firmie. Umożliwi Ci na przykład zbudowanie profesjonalnego oświetlenia witryny sklepowej. Więcej akcesoriów do konstrukcji systemy szynowego znajdziesz w naszej ofercie.

     Specyfikacja techniczna

     Typ produktuSystem zintegrowanego oświetlenia szynowego LED
     Liczba sztuk w opakowaniu1
     Rodzaj opakowaniaSztuka
     MarkaDpm
     SeriaX-Line Solid
     Grupa kolorystycznaBiały
     KolorBiały
     Kod produktu5903332584826