icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Łączniki

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Gniazdka i łączniki

Strzałka w prawo

Podtynkowe

Strzałka w prawo

Łączniki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Łącznik żaluzjowy Ospel As srebrny

Łącznik żaluzjowy Ospel As srebrny

28,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Zastosowanie łącznika z serii As pozwoli Ci na funkcjonalne sterowanie domowymi żaluzjami – ich opuszczanie i podnoszenie stanie się wygodniejsze dla użytkownika. Dzięki wyprodukowaniu z tworzywa ABS element wykazuje trwałość, a także wytrzymałość mechaniczną. Nie ulegnie on zatem pęknięciu ani odkształceniu z upływem czasu.

  Cechy i zalety

  Łącznik żaluzjowy wykorzystasz, aby sprawnie podnosić i opuszczać żaluzje w Twoim oknie. Dzięki niemu korzystanie z pomieszczenia stanie się wygodniejsze dla użytkownika. Montaż elementu wymaga zastosowania standardowego wkrętaka – świetnie poradzisz z tym sobie samodzielnie. Wykonanie z tworzywa ABS sprawia, że produkt jest trwały i nie traci swojej funkcjonalności z upływem czasu. Wykazuje on również odporność na drobne urazy mechaniczne. Powierzchnia w kolorze srebrnym doskonale sprawdzi się w nowoczesnym pomieszczeniu, które odznacza się elegancją i funkcjonalnością. Jeśli chcesz jeszcze bardziej wyeksponować jego wyjątkowy charakter, zastosuj we wnętrzu więcej dekoracji w tej barwie. Ciekawe propozycje takich produktów znajdziesz w naszej ofercie.

  • Zaciski gwintowe

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  Poziom ochronyIP20
  Maksymalne obciążenie elektryczne2200W
  Napięcie zasilania250V
  Prąd znamionowy10A
  Kod produktu5907577475727