Zobacz więcej Reflektory szynowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Oświetlenie

Strzałka w prawo

Oświetlenie wewnętrzne

Strzałka w prawo

Lampy sufitowe i ścienne

Strzałka w prawo

Reflektory szynowe

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Łącznik zasilający typu I do szyny DPM X-Line biały
Strzałka w prawo

Łącznik zasilający typu I do szyny DPM X-Line biały

34,98
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Łącznik zasilający typu I do szyny DPM X-Line biały jest przeznaczony do szynowych systemów oświetlenia. Produkt ten doskonale uzupełnia nawet najbardziej skomplikowany i rozległy system. Pozwala na sprawne oraz skutecznie połączenie ze sobą dwóch szyn. Możesz go wykorzystać wewnątrz pomieszczeń. Do wykonania tego elementu wykorzystano wyłącznie trwałe oraz wytrzymałe materiały.

   Cechy i zalety

    Chcesz stworzyć rozległy system oświetleniowy? W takim razie będziesz potrzebował kilku akcesoriów i elementów. Jednym z nich jest łącznik zasilający typu I do szyny Dpm biały. To produkt, który umożliwia skuteczne połączenie ze sobą dwóch szyn. Dodatkowo łączenie to zapewnia dobre działanie tworzonego przez Ciebie systemu. Do wykonania tego produktu wykorzystano aluminium. Materiał jest trwały oraz wytrzymały. Łącznik typu I do szyny Dpm biały znajdzie zastosowanie w każdym wnętrzu, a także do stworzenia oświetlenia witryny sklepowej lub innego miejsca użyteczności publicznej. Białe wykończenie zapewnia uniwersalny wygląd temu produktowi. Z asortymentu sklepów Castorama możesz dobrać pozostałe produkty potrzebne do stworzenia oświetlenia.

     Specyfikacja techniczna

     Liczba sztuk w opakowaniu1
     Rodzaj opakowaniaSztuka
     MarkaDpm
     SeriaX-Line
     Grupa kolorystycznaBiały
     KolorBiały
     MateriałAluminium
     Kod produktu5906881209875