Zobacz więcej Lampiony i latarnie dekoracyjne

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Dekoracja ogrodu

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Lampion Blooma Paros 21 cm czarny

Lampion Blooma Paros 21 cm czarny

19,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Ten lampion doskonale sprawdzi się podczas grilla lub innej imprezy ogrodowej – dzięki temu, że produkt nie potrzebuje podłączenia do prądu, wykorzystasz go w dowolnie wybranym przez siebie miejscu. Odpowiednio dobrane tworzywo, z którego wykonano lampę, gwarantuje, że na długo zachowa ona swój nienaganny stan oraz atrakcyjny wygląd.

   Cechy i zalety

    Do niezwykle efektownego oświetlenia swojego ogrodu lub innego wybranego przez siebie miejsca możesz wykorzystać przedstawiony tutaj produkt – lampion do swojego działania nie potrzebuje źródła prądu, co sprawia, że możesz usytuować go w dowolnie określonej lokalizacji. Wyrób zaprojektowano tak, by był odporny na działanie wszelkich czynników atmosferycznych – nie zniszczy się wskutek mocnego wiatru, intensywnego deszczu lub promieniowania ultrafioletowego. Odpowiednie właściwości wytrzymałościowe sprawiają, że lampa na długo zachowa swój pierwotny stan – przez wiele lat będziesz się cieszyć jej użytecznością. Interesujący wygląd lampy sprawia, że nie tylko oświetli ona otoczenie, ale także je ozdobi. Czarny odcień produktu z łatwością dopasujesz do innych elementów swojego ogrodu, balkonu lub tarasu.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaBloom
     Szerokość (cm)12cm
     Wysokość (cm)21cm
     MateriałSzkło i stal
     KolorCzarny
     Kod produktu5052931589081