Zobacz więcej Lampiony i latarnie dekoracyjne

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Dekoracja ogrodu

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Lampion Blooma Victoria biały 18,5 cm
Strzałka w prawo

Lampion Blooma Victoria biały 18,5 cm

24,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Produkt wykorzystasz w swoim ogrodzie, na balkonie lub na tarasie – będzie on świetną dekoracją, która wprowadzi niezastąpioną atmosferę. Lampion będzie także dodatkowym źródłem światła, które możesz ulokować w dowolnym miejscu – do swojego działania nie potrzebuje prądu. Materiał, z którego wykonano wyrób, gwarantuje mu dużą wytrzymałość – produkt na długo zachowa swoją użyteczność.

   Cechy i zalety

    Poszukujesz produktu, dzięki któremu oświetlisz swój ogród, balkon lub taras? W tym celu możesz zaopatrzyć się w oferowany tutaj lampion – wyrób do swojego działania nie potrzebuje podłączenia do prądu, co sprawia, że możesz wykorzystać go w dowolnie wybranym miejscu. Produkt zaprojektowano tak, by był odpory na działanie różnych czynników pogodowych – nie zniszczy go intensywny deszcz, wiatr lub ostre promienie słoneczne. Wyrób na długo zachowa swój pierwotny stan – przez wiele lat będziesz się cieszyć z jego funkcjonalności. Estetyczne wykończenie oraz interesujący wygląd lampionu sprawiają, że prezentuje się on niezwykle atrakcyjnie – oprócz oczywistej funkcji oświetlenia, będzie on także stanowił nietuzinkową ozdobę wybranego przez Ciebie miejsca.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaBloom
     Wysokość (cm)18.5cm
     MateriałStal
     KolorBiały
     Kod produktu5052931725137