Dostawa za 1 zł na wybrane produkty dla zamówień od 500 zł! Sprawdź szczegóły akcji tutaj >>

icon
Najbliższa niedziela 8.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 8.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Łańcuchy

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Maszyny ogrodnicze

Strzałka w prawo

Pilarki

Strzałka w prawo

Łańcuchy

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Łańcuch NAC 18" 3/8 x 1,3 72 ogniwa

Łańcuch NAC 18" 3/8 x 1,3 72 ogniwa

39,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Postaw na niezwykle funkcjonalne działanie Twojej pilarki. Łańcuch NAC to niezbędny element, który błyskawicznie zamontujesz przy swoim sprzęcie. Zrobisz to bezpiecznie i w łatwy sposób, co przełoży się na znacznie bardziej komfortową pracę. Pilarka z łańcuchem sprawdzi się przy różnego rodzaju pracach w gospodarstwie domowym.

  Cechy i zalety

  Chcesz szybko i sprawnie przeprowadzić cięcie drewna do kominka? A może chcesz precyzyjnie przeciąć listwy? Łańcuch NAC 18" 3/8 x 1,3 72 ogniwa sprawdzi się do prac w Twoim gospodarstwie domowym oraz podczas hobbystycznego majsterkowania. Przeznaczony jest do obróbki twardych materiałów. Bez problemu zamocujesz go przy pilarce i będziesz cieszyć się funkcjonalnością narzędzia. Produkt jest wykonany z wysokiej jakości stali, co przekłada się na jego trwałość oraz odporność na ścieranie. Możesz z niego korzystać zarówno jeśli masz doświadczenie w pracach technicznych, jak i do amatorskiego użytku. Łańcuch NAC nie zacina się podczas pracy ze względu na precyzyjne wykonanie. Potrzebujesz elementu do innego rodzaju pilarki? Sprawdź ofertę sieci sklepów Castorama.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   MateriałStal
   Kod produktu5902490754805