Zobacz więcej Łańcuchy do pilarek

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Maszyny ogrodnicze

Strzałka w prawo

Pilarki

Strzałka w prawo

Łańcuchy do pilarek

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Łańcuch NAC 18 72 ogniwka 0,325 x 1,5

Łańcuch NAC 18 72 ogniwka 0,325 x 1,5

49,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Polecany łańcuch przystosowany jest do pilarki spalinowej, a posłuży Ci do przycinania zieleni oraz gałęzi drzew rosnących wokół domu czy na działce. Produkt został wykonany z odpornej na zniszczenia stali, dzięki czemu możesz mieć pewność, że posłuży Ci przez długi czas nawet mimo intensywnego korzystania. W naszej ofercie znajdziesz również łańcuch o większej ilości ogniw, więc możesz wybrać model idealnie pasujący do posiadanego sprzętu.

   Cechy i zalety

    Lubisz prace w przydomowym ogrodzie, kiedy zajmujesz się przycinaniem żywopłotu lub obcinasz gałęzie drzew? W takiej sytuacji warto, abyś zaopatrzył się w niezbędny sprzęt do wykonywania prac ogrodowych, który zagwarantuje zarówno sprawne wykonywanie czynności, jak i zapewni bezpieczeństwo. W tej sytuacji niezawodnym narzędziem jest z pewnością pilarka spalinowa, do której znajdziesz w naszej ofercie łańcuch wykonany z wysokogatunkowej stali. Zastosowanie tego materiału wykonania przekłada się na wysoką trwałość i wytrzymałość. Dzięki temu nawet po wielokrotnym użyciu łańcuch pozostanie tak samo skuteczny jak podczas pierwszego stosowania. Oprócz tego łańcuch możesz z łatwością założyć i zdemontować bez użycia specjalistycznych narzędzi.

     Specyfikacja techniczna

     Typ produktuŁańcuch do piły łańcuchowej
     Typ opakowaniaszt.
     MarkaNAC
     MateriałStal
     KompatybilnośćTT-CS5200, SPS01-45 (stary typ), SPS02-45, YD45/45
     Kod produktu5907510487886