Zobacz więcej Akcesoria do rolet i żaluzji

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Dekoracja okien

Strzałka w prawo

Rolety i żaluzje

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Łańcuszek ze złączka pętla 199 cm srebrny

Łańcuszek ze złączka pętla 199 cm srebrny

39,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Kiedy zerwie się łańcuszek w rolecie w oknie Twojego domu, nie musisz od razu wymieniać całej konstrukcji! Wystarczy, że wymienisz go na prezentowany produkt. Jest to element wykonany ze stali, cechuje się zatem wysokim stopniem wytrzymałości na użytkowanie oraz szkodliwe czynniki zewnętrzne. Utrzymany w kolorze srebrnym pasuje do większości modeli rolet.

   Cechy i zalety

    Aby rolety w oknach Twojego domu były w pełni sprawne, wymagane jest, aby każdy ich element dobrze funkcjonował. Jeśli łańcuszek do ich zwijania zerwie się, możesz wymienić go na prezentowany produkt. Wykonany ze stali jest znacznie trwalszy i wytrzymalszy od plastikowych zamienników. Pozwoli na długotrwałe i częste użytkowanie. W zestawie znajdziesz także złączkę, napinacz i wkręty niezbędne do montażu tej części. Produkt utrzymany jest w kolorze srebrnym – stanowi zatem doskonałe akcesorium zarówno do rolet w jasnych, jak i ciemnych odcieniach. Chciałbyś przemienić wybraną przez siebie tkaninę w rozwijaną zasłonę? Zrobisz to z łatwością, wybierając gotowe zestawy montażowe z naszej oferty. Koniecznie sprawdź nasz asortyment!

    • Estetyczny wygląd
    • Wytrzymały
    • Niedużych rozmiarów
    • Pętla 99 cm

    Specyfikacja techniczna

    Kod produktu5904939201260