Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Dekoracja okien

Strzałka w prawo

Rolety i żaluzje

Strzałka w prawo

Akcesoria do rolet i żaluzji

Strzałka w prawo

Akcesoria do rolet i żaluzji

Jeśli chcesz zamontować przesłonę, warto wyposażyć się w niezbędne akcesoria do rolet. Łatwy montaż, bez konieczności wiercenia dziur w stolarce okiennej, umożliwią Ci praktyczne uchwyty samoprzylepne. W ofercie sklepów Castorama znajdziesz również mechanizmy do mini rolety – zapewnią Ci one komfortowe rozwijanie oraz zwijanie

Filtry

Akcesoria do rolet i żaluzji

Jeśli chcesz zamontować przesłonę, warto wyposażyć się w niezbędne akcesoria do rolet. Łatwy montaż, bez konieczności wiercenia dziur w stolarce okiennej, umożliwią Ci praktyczne uchwyty samoprzylepne. W ofercie sklepów Castorama znajdziesz również mechanizmy do mini rolety – zapewnią Ci one komfortowe rozwijanie oraz zwijanie

17 prod.

SortujSortuj

Sortuj

Strzałka wstecz

Zobacz więcej Rolety i żaluzje

Wyświetlanie 17 z 17 produktów

PRZYDATNE AKCESORIA DO MONTAŻU ZASŁON I ROLET

Jeśli chcesz zamontować przesłonę, warto wyposażyć się w niezbędne akcesoria do rolet. Łatwy montaż, bez konieczności wiercenia dziur w stolarce okiennej, umożliwią Ci praktyczne uchwyty samoprzylepne. W ofercie sklepów Castorama znajdziesz również mechanizmy do mini rolety – zapewnią Ci one komfortowe rozwijanie oraz zwijanie przesłony, dzięki czemu wygodnie uregulujesz ilość światła wpadającego do wnętrza. Oprócz tego mamy w asortymencie łańcuszki, które służą do podciągania żaluzji. Produkty w białym kolorze z łatwością dopasujesz do stolarki okiennej czy charakteru wnętrza. Jeśli wolisz oryginalne rozwiązania, to postaw na srebrny odcień akcesoriów do rolet. Łańcuszki w tym kolorze świetnie zaprezentują się przy antracytowych ościeżnicach. Elementy będą przydatne w sytuacji, gdy wcześniejsze akcesoria poprzez nadmierne lub niewłaściwe użytkowanie uległy uszkodzeniu. W tej kategorii oferujemy Ci także płytki montażowe, wieszaki do rolet oraz prowadnice wykonane z lekkiego PCV.

AKCESORIA DO ROLET – DLACZEGO ICH POTRZEBUJESZ?

W dzień rolety oraz żaluzje chronią wnętrze mieszkania przed wysoką temperaturą panującą na zewnątrz, a nocą służą do zaciemnienia pomieszczeń sypialnianych, ułatwiając zasypianie. Żeby służyły Ci długo, a korzystanie z nich było wyjątkowo łatwe, potrzebujesz odpowiednich akcesoriów. Znajdziesz u nas drążek teleskopowy, który sprawi, że korzystanie z okien dachowych będzie o wiele prostsze. Przygotowaliśmy także akcesoria do rolet bezinwazyjnych – dzięki nim nie naruszysz ościeżnic, co jest wyjątkowo ważne w wynajmowanych mieszkaniach. Przygotowaliśmy także łańcuszki, które przydadzą Ci się, jeśli dotychczasowy uległ zniszczeniu, a obsługiwanie żaluzji stało się niemożliwe. Nie zapominamy o nowoczesnych rozwiązaniach do Twojego domu, dlatego oferujemy piloty – dzięki nim zyskasz kontrolę nad roletami w każdym pomieszczeniu i będziesz nimi sterować w dowolny sposób.

KTÓRE AKCESORIA DO ROLET I ŻALUZJI WYBRAĆ?

Dostępne u nas akcesoria do rolet i żaluzji są różnorodne, dlatego z pewnością znajdziesz produkty, które rozwiążą Twoje problemy z przesłonami okiennymi. Jednym z proponowanych gadżetów jest drążek teleskopowy. Masz problem z otwieraniem okien dachowych lub obsługiwaniem rolet, które na nich wiszą? To niewielkie akcesorium z aluminium z pewnością Ci się przyda. Dzięki lekkiemu gadżetowi bez dużych nakładów sił otworzysz każde okno, do którego masz utrudniony dostęp. Drabina nie będzie już konieczna.

W naszym asortymencie znajdziesz także zestaw montażowy do rolet. Lubisz samodzielnie zajmować się wykańczaniem wnętrz? Dzięki nam będzie to dla Ciebie o wiele prostsze! W zestawie montażowym odnajdziesz uchwyty, wieszaki, łańcuszki, taśmę klejącą oraz instrukcję, która znacznie ułatwi cały proces. Przy pomocy tych produktów nie naruszysz ościeżnic, a jednocześnie zyskasz trwałe zamocowanie przesłon okiennych. Produkty przygotowaliśmy dla Ciebie w kilku wersjach kolorystycznych. Białą dopasujesz do wnętrz urządzonych w stylu skandynawskim, klasycznym lub minimalistycznym, a srebrną do nowoczesnego i industrialnego wystroju.

Przygotowaliśmy także uchwyty do rolet, które pozwalają na ich bezinwazyjny montaż. Przydadzą Ci się, jeśli wybrane przez Ciebie przesłony okienne mają być rozwiązaniem tymczasowym, dlatego nie chcesz naruszać ościeżnic poprzez wiercenie w nich dziur. Konstrukcja wykonana przy pomocy uchwytów do rolet będzie stabilna. Jednocześnie pozwoli Ci na szybkie zdjęcie materiału osłaniającego szybę, żeby nie zabrudzić go podczas prac remontowych.

W naszej ofercie znajdziesz także gadżety idealne dla fanów nowoczesnych i praktycznych rozwiązań. Akcesoria do żaluzji i rolet to także specjalne piloty, dzięki którym będziesz samodzielnie sterować przesłoną. To przydatne rozwiązanie sprawdzi się zwłaszcza w przypadku okien dachowych, do których dostęp jest utrudniony. Przygotowane przez nas akcesoria do rolet w postaci pilotów są wyjątkowo łatwe w obsłudze, funkcjonalne i niezawodne.