icon
Najbliższa niedziela 17.12 jest niedzielą handlową. Zapraszamy do sklepów i na castorama.pl
icon
Najbliższa niedziela 17.12 jest niedzielą handlową. Zapraszamy do sklepów i na castorama.pl

Zobacz więcej Owadobójcze środki i urządzanie

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Kemping

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Łapka elektryczna na owady DPM Solid 2 x AA

Łapka elektryczna na owady DPM Solid 2 x AA

16,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Łapka elektryczna na owady to produkt unieszkodliwiający latające owady, które dostały się wnętrza Twojego mieszkania lub domu. Konstrukcja łapki ma kształt rakietki. Jej wnętrze wyposażono w specjalną siatkę, która połączona jest z bateriami. Produkt skutecznie zabija owady przez mikrowyładowanie wysokiego napięcia i jest w pełni bezpieczny dla ludzi

   Cechy i zalety

    W sezonie letnim owady stają się bardziej natarczywe i z łatwością przedostają się do Twojego domu lub mieszkania zakłócając spokój. Jednym ze sposobów na pozbycie się much i komarów jest łapka elektryczna. Kształtem produkt przypomina niedużą rakietkę. Wewnątrz konstrukcji umieszczona została metalowa siatka, która działa za pomocą baterii. Owady jakie znajdą się w obrębie siatki natychmiast giną poprzez mikrowyładowanie wysokiego napięcia. Łapka została wytworzona z mocnego oraz odpornego na uszkodzenia tworzywa sztucznego. Produkt pomoże Ci skutecznie zwalczyć uporczywe muchy i komary, które pojawiły się w pomieszczeniu. Ponadto model jest prosty w użytkowaniu i bezpieczny dla ludzi. Szukasz innego rodzaju łapek, które zamontować w swoim mieszkaniu? Zapoznaj się z asortymentem naszych sklepów, gdzie z pewnością znajdziesz interesujący Cię produkt!

    • Zasilanie bateryjne
    • Łatwa w użyciu
    • Skutecznie eliminuje owady

    Specyfikacja techniczna

    Typ opakowaniaszt.
    MarkaDPM Solid
    KolorPomarańczowy
    MateriałTworzywo sztuczne
    Kod produktu5900672658590