Zobacz więcej Pułapki na szkodniki

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Pułapki na szkodniki

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Łapka na myszy drewniana
Strzałka w prawo

Łapka na myszy drewniana

6,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Drewniana łapka na myszy, umożliwi Ci skuteczne pozbycie się szkodników, które pojawiły się w Twoim domu lub ogrodzie. Jest ona łatwa w stosowaniu i wystarczy ustawić ją w miejscu, gdzie występują gryzonie. W rezultacie unikniesz ryzyka, że myszy będą niszczyły Twój dobytek lub żerowały na zapasach zgromadzonych w spiżarni.

   Cechy i zalety

    Prezentowana tu łapka na myszy to produkt, który sprawdzi się znakomicie wszędzie tam, gdzie pojawiły się myszy. Z powodzeniem możesz ją zastosować zarówno w swoim domu, jak i w ogrodzie i w ten sposób skutecznie pozbędziesz się gryzoni. Łapka jest wygodna w stosowaniu i wystarczy ustawić ją w miejscu, w którym pojawiają się myszy. Do jej wykonania zastosowano drewno, dlatego będziesz mógł ją wykorzystać powtórnie, jeśli na Twojej posesji w przyszłości znów pojawią się myszy. Jej zastosowanie sprawi, że gryzonie nie będą żerować na zapasach zgromadzonych w Twojej spiżarni, ani też nie będą niszczyć elementów wyposażenia Twojego domu. W rezultacie zyskasz poczucie komfortu. W naszej ofercie znajdziesz również łapki, które umożliwią Ci pozbycie się szczurów.

     Specyfikacja techniczna

     Kod produktu5905620009400