LOTERIA URODZINOWA! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Pułapki na szkodniki

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Pułapki na szkodniki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Łapka na myszy plastikowa

Łapka na myszy plastikowa

9,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Łapka na myszy plastikowa to tradycyjny i skuteczny sposób na pozbycie się szkodliwych gryzoni. Dzięki wykonaniu z wytrzymałego plastiku jest higieniczna i może służyć Ci przez długi czas. Wyróżnia się łatwością obsługi oraz dużą skutecznością. Pozwala Ci uniknąć stosowania środków deratyzacyjnych w spiżarni, garażu czy piwnicy.

   Cechy i zalety

    Myszy to częsty szkodnik w domach i piwnicach. Jeżeli zauważyłeś pierwsze ślady zębów na żywności czy domowych przedmiotach, nie dopuść do większych zniszczeń – działaj szybko. W pozbyciu się problemu pomoże Ci Łapka na myszy plastikowa, dzięki której unikniesz stosowania silnych środków chemicznych. Jej prosta konstrukcja sprawia, że jest łatwa w użyciu. Silna sprężyna gwarantuje skuteczność. Pułapka została wykonana z mocnego plastiku, dzięki czemu jest higieniczna i możesz korzystać z niej wiele razy. Wyróżnia się dużą wytrzymałością i odpornością na warunki atmosferyczne – posłuży Ci przez nawet 10 lat. Łapka na myszy plastikowa sprawdzi się wszędzie tam, gdzie doskwierają Ci gryzonie – w spiżarniach, szopach, piwnicach czy garażach.

    • Higieniczna
    • Łatwa w użyciu
    • Nowoczesna
    • Nowoczesna i prosta w obsłudze, plastikowa łapka na myszy wielokrotnego użytku przeznaczona do mechanicznego usuwania szkodników

    Specyfikacja techniczna

    Kod produktu5902341007005