Zobacz więcej Lampiony i latarnie dekoracyjne

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Dekoracja ogrodu

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Latarenka ażurowa duża biała

Latarenka ażurowa duża biała

99,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Latarenka ażurowa duża biała stanowi niebanalną ozdobę pomieszczenia. Dobrze wygląda zarówno za dnia, jak i wieczorem, kiedy wydobywa się z niej ciepły blask świecy. Została wykonana z białego metalu i szkła. Doskonale uzupełni aranżacje romantyczne i w stylu boho. Dobrze wygląda w prywatnych pomieszczeniach, ale też jako element wystroju kawiarni czy sali weselnej.

   Cechy i zalety

    Chcesz wprowadzić do swojego wnętrza romantyczną i przytulną atmosferę? To zadanie niezawodnie spełni ciepły blask świecy! Latarenka ażurowa duża biała pozwoli Ci bezpiecznie się nim cieszyć. Dzięki klasycznej formie i barwie pasuje do wielu aranżacji. Z powodzeniem możesz umieścić ją zarówno w pomieszczeniu prywatnym, jak i w kawiarni czy restauracji. Świetnie wygląda zarówno w roli pojedynczego akcentu, jak i w zestawieniu z innymi ozdobami w stylu boho. Latarenka ażurowa duża biała została wykonana z trwałego metalu oraz przezroczystego szkła. Doskonale uzupełni ją stabilna świeca lub podgrzewacz typu tea light. Ostrożnie obchodź się z ogniem – nie przybliżaj latarenki do łatwopalnych materiałów. Produkt został objęty dwuletnią gwarancją.

    • Szkielet wykonany z trwałego metalu
    • Przystosowany do świeczek i podgrzewaczy typu tea light
    • Kolor czarny pasujący do większości aranżacji w mieszakaniu

    Specyfikacja techniczna

    MateriałMetal
    KolorBiały
    Kod produktu5905620029477