Zobacz więcej Lampiony i latarnie dekoracyjne

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Dekoracja ogrodu

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Latarenka ażurowa mała biała

Latarenka ażurowa mała biała

44,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Latarenka ażurowa mała biała stanowi uroczą dekorację salonu czy jadalni, ale z powodzeniem możesz ozdobić nią również salę restauracyjną lub kawiarnię. Została wykonana z wytrzymałego metalu oraz przeszklonych ścianek, przez które łatwością przenika światło. Uzupełnij latarenkę o pasującą świecę i ciesz się miłą atmosferą we wnętrzu.

   Cechy i zalety

    Jeżeli chcesz wprowadzić do pomieszczenia miłą i przytulną atmosferę, pomoże Ci w tym latarenka ażurowa mała biała. Wypływający z jej wnętrza ciepły blask świecy poprawi samopoczucie Twoje i Twoich gości. Ozdoba doskonale sprawdzi się także jako element wystroju wnętrza w kawiarni. Latarenka ażurowa mała biała została wykonana z wysokiej jakości metalu, dzięki czemu stanowi dobre zabezpieczenie dla znajdującej się wewnątrz świecy. Z powodzeniem ozdobi wnętrza w romantycznych i klasycznych aranżacjach. Pamiętaj, aby po zapaleniu płomienia przestrzegać przepisów bezpieczeństwa – trzymaj ozdobę daleko od małych dzieci oraz łatwopalnych materiałów. W trakcie użytkowania latarenki nie opuszczaj pomieszczenia. Produkt objęty dwuletnią gwarancją.

    • Szkielet wykonany z trwałego metalu
    • Przystosowany do świeczek i podgrzewaczy typu tea light
    • Kolor czarny pasujący do większości aranżacji w mieszakaniu

    Specyfikacja techniczna

    Szerokość (cm)12cm
    Głębokość (cm)12cm
    Wysokość (cm)31cm
    MateriałMetal
    KolorBiały
    Kod produktu5905620029484