Zobacz więcej Lampiony i latarnie dekoracyjne

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Dekoracja ogrodu

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Latarenka metalowa mała czarna

Latarenka metalowa mała czarna

29,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Latarenka metalowa mała czarna pozwoli Ci bezpiecznie cieszyć się ciepłym blaskiem świecy. Została wykonana z wytrzymałego metalu oraz przezroczystego szkła. Świetnie wygląda samodzielnie oraz jako element ozdobnej kompozycji. Wygodna rączka umożliwia przenoszenie oraz zawieszenie na haczyku lub girlandzie. Doskonale prezentuje się w restauracjach i kawiarniach.

   Cechy i zalety

    Chcesz wprowadzić do otoczenia nieco magii? Latarenka metalowa mała czarna to akcent, który doda uroku Twoim wnętrzom. Wystarczy, że włożysz do niej świeczkę lub podgrzewacz typu tea light, a Twoje pomieszczenie natychmiast obleje ciepły, dyskretny blask. Ten miły akcent doskonale nadaje się zarówno do salonu czy kuchni, jak i pomieszczeń w restauracjach i kawiarniach. Klasyczna forma pasuje do wielu aranżacji. Latarenka metalowa mała czarna ma przeszklone ścianki, przez które łatwo przenika światło świecy. Wygodna rączka ułatwia przenoszenie latarenki z miejsca na miejsce oraz umożliwia jej zawieszenie. Ze względów bezpieczeństwa podczas palenia ognia bądź stale obecny w pomieszczeniu. Pamiętaj, aby produkt znajdował się poza zasięgiem dzieci.

    • Szkielet wykonany z trwałego metalu
    • Przystosowany do współpracy ze świeczkami i podgrzewaczami typu tea light
    • Kolor czarny pasujący do większości aranżacji w mieszkaniu

    Specyfikacja techniczna

    Szerokość (cm)9.5cm
    Głębokość (cm)10cm
    Wysokość (cm)21cm
    MateriałMetal i szkło
    KolorCzarny
    Gwarancja producenta2 lata
    Kod produktu5905620029415