Zobacz więcej Lampiony i latarnie dekoracyjne

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Dekoracja ogrodu

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Latarnia drewniana Altana 46 cm biała

Latarnia drewniana Altana 46 cm biała

118
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Latarnia drewniana Altana biała jest produktem przeznaczonym do tworzenia dekoracji w ogrodzie. Dzięki niemu wprowadzisz przytulną atmosferę także do swojego mieszkania. Ten produkt ma sześciokątną podstawę i stylowe eleganckie wykończenie. Wysoka jakość wykonania i trwałość wyrobu pozwoli Ci na jego wieloletnie użytkowanie.

   Cechy i zalety

    Znajdź sposób na ciekawą dekorację salonu. Zadbaj o elementy, które ocieplą wnętrze. Do tego zadania dobrze nadaje się latarnia drewniana Altana 46 cm biała. Produkt został wykonany z drewna i szkła. Białe ściany są przezroczyste, a zadaszenie pomalowano na czarno. Te kolory wpływają na niezwykłą uniwersalność produktu. Możesz umieścić go w dowolnym pomieszczeniu. Latarnia drewniana Altana biała w górnej części ma uchwyt. Możesz przepleść przez niego sznurek i zawiesić dekorację na ścianie. Ułatwi Ci to też przenoszenie jej w inne miejsce. Dekoracja może pięknie ozdobić altanę i taras. Duże wrażenie zrobi po zachodzie słońca. Spróbuj zestawić ją z większym wariantem latarni Altana albo pozostałymi propozycjami z asortymentu Castoramy.

    • Starannie wykonana
    • Świetny pomysł na prezent
    • Idealnie sprawdzi się jako udekorowanie salonu, ogrodu, tarasu czy balkonu

    Specyfikacja techniczna

    MateriałSzkło i drewno
    KolorBiały
    Kod produktu5901272921091