LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

WC

WC to kategoria, która obejmuje produkty związane z toaletą i łazienką. Oferujemy różnego rodzaju rozwiązania techniczne, takie jak systemy spłukujące, stacje myjące czy elektroniczne baterie.

PRODUKTY W DZIALE WC

Urządzanie WC to jeden z przystanków na Twojej drodze do wymarzonego mieszkania. Bez sanitariatów nie może się obejść żaden budynek mieszkalny i użytkowy. Jeśli na tym etapie poświęcisz wykończeniu WC więcej uwagi, zaprocentuje to długotrwałym spokojnym użytkowaniem. Nie zapominaj, że remont WC w czasie użytkowania mieszkania jest jednym z najbardziej uciążliwych i wprowadzających dyskomfort.

Na początku spróbuj określić rodzaj aranżacji i dopasuj go do swoich możliwości. Planujesz oddzielne WC czy zamierzasz połączyć je z łazienką? Niezależnie od wyboru, podstawowe elementy na wyposażenie toalet będą podobne. Ważna jest zarówno ceramika, jak i również odpowiednia armatura WC.

Jeśli stoisz przed wyzwaniem wykończenia swojej łazienki, będziesz potrzebował odpowiedniego asortymentu do Twoich pomieszczeń. Dotyczy to przede wszystkim ceramiki sanitarnej i akcesoriów niezbędnych do jej zamocowania. Szukasz urządzeń ceramicznych, bez których nie obejdzie się żadna toaleta, WC czy łazienka? Chcesz zastosować ciekawe i nietuzinkowe rozwiązania? Trafiłeś w dobre miejsce!

MISKA WC CZY KOMPAKT?

Decydując się na rodzaj toalety w łazience, musisz wziąć pod uwagę kilka czynników. Niezwykle istotnym czynnikiem jest rozmiar łazienki. Nie każdy produkt sprawdzi się w WC o mniejszych rozmiarach. Z drugiej strony, duże pomieszczenia dają Ci możliwość zastosowania większej liczby urządzeń. Zastanów się, czy bardziej zależy Ci na eleganckim wykończeniu, czy na łatwym montażu. Weź także pod uwagę, jaki budżet planujesz na to przeznaczyć.

Kompakty WC są często wybieranym rozwiązaniem w sytuacji, gdy nie chcesz decydować się na zaawansowany remont. Wymiana starego kompaktu lub montaż nowego w stworzonym wnętrzu to nieskomplikowane zadanie. Wiąże się jedynie z podłączeniem armatury do rury ściekowej i zamocowaniem do podłoża. Wykorzystanie miski WC wiąże się natomiast ze zbudowaniem większej konstrukcji, często wymagającej ingerencji w tynki i strukturę ściany. Takie rozwiązanie daje Ci jednak większe możliwości aranżacyjne.

Możesz zdecydować się na miskę stojącą lub miskę wiszącą. W Twojej gestii leży również wybór spłuczki – czy będziesz chciał ukryć ją pod tynkiem, czy też wybierzesz zewnętrzne zbiorniki WC – górnopłuki lub dolnopłuki.

ABY ŁAZIENKA BYŁA PIĘKNA – STELAŻE PODTYNKOWE

Dzięki wykorzystaniu stelaży podtynkowych można ukryć cały mechanizm działania toalety w ścianie – na zewnątrz pozostaje jedynie miska WC. Takie rozwiązanie sprawdza się nie tylko w pomieszczeniach, w których niewielka ilość miejsca wymusza montowanie jak największej ilości elementów w niewidocznych miejscach. Jest też odpowiednie dla wnętrz o spójnym charakterze wystroju lub dla typowych surowych i ascetycznych aranżacji.

Podczas prac wykończeniowych cały mechanizm ukryty za stelażem możesz pokryć płytkami ceramicznymi lub okleiną. Wówczas ukryty zbiornik WC nie zaburzy starannie przygotowanej aranżacji otoczenia.

CZY MONTAŻ PISUARU I BIDETU W DOMU TO DOBRY POMYSŁ?

Duża łazienka daje możliwości urządzenia jej w jak najbardziej funkcjonalny i elegancki sposób. Wykorzystanie w tym pomieszczeniu dodatkowych elementów ceramiki sanitarnej pozwoli Ci na zwiększenie własnego komfortu podczas codziennych czynności higienicznych.

Zastosowanie bidetu ma największy sens w toaletach, z których może korzystać więcej osób. Jeśli remontujesz pomieszczenia w swojej firmie albo w innym miejscu użyteczności publicznej, postaw na pisuary. Pozwoli to na jednoczesne korzystanie z toalety przez większą liczbę osób. Oczywiście zadbaj o to, aby wyposażenie WC obejmowało także inne elementy ceramiki łazienkowej.

Przygotowana przez na oferta pozwoli Ci na wyposażenie toalet także we wspomniane produkty. W jednym miejscu znajdziesz wszystkie udogodnienia, które możesz zastosować we własnym mieszkaniu. Szereg dostępnych modeli pisuarów i bidetów pozwoli Ci na perfekcyjne dopasowanie ich do charakteru Twoich wnętrz. Znajdziesz tutaj również wszystkie akcesoria do pisuarów, dzięki którym zapewnisz WC prawidłowe funkcjonowanie.

JAK WYBRAĆ DESKĘ WC?

Większość desek WC, które znajdziesz w tym miejscu, jest uniwersalnych i można dopasować ich rozmiar do miski. Różnią się przede wszystkim kolorami i wzorami, dlatego dopasowanie ich do wystroju łazienki w Twoim mieszkaniu będzie wyjątkowo proste. Możesz się również zdecydować na deskę wolnoopadającą, która zwiększy Twój komfort podczas korzystania z toalety. To rozwiązanie docenią zwłaszcza panowie. Pamiętaj również, że możesz się zaopatrzyć w dodatkowe zestawy śrub do desek WC. Pomogą Ci nie tylko podczas aranżacji, ale zwłaszcza później w przypadku awarii tego elementu wyposażenia.

ROZDRABNIACZ WC – KOMU POTRZEBNY?

Zwykle stosowane przy toaletach rury są grube i poprowadzone bezpośrednio do pionu kanalizacyjnego. Dzięki zastosowaniu rozdrabniacza WC będziesz mógł ustawić swoją miskę WC lub kompakt w dowolnym miejscu pomieszczenia. Rozdrobnione ścieki nie zatykają cieńszych przewodów, a Ty możesz rozprowadzić je po wnętrzu zgodnie z własnym planem. Wszystkie te elementy znajdziesz w naszej ofercie!