Zobacz więcej Akcesoria do przetwórstwa

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Przetwórstwo owocowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Lejek z autoregulatorem Terdens

Lejek z autoregulatorem Terdens

29,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Lejek z autoregulatorem to produkt, który znacznie ułatwi Ci przelewanie do butelek samodzielnie przygotowanych trunków. Produkt jest wyposażony w specjalną blokadę, która zabezpiecza przed nalaniem zbyt dużej ilości cieczy do butelki. Lejek został wykonany z tworzywa sztucznego i z łatwością utrzymasz go w czystości, np. myjąc pod bieżącą wodą.

   Cechy i zalety

    Praktyczny lejek ułatwi Ci przelewanie wina, piwa lub innej cieczy z jednego naczynia do drugiego. Dzięki jego zastosowaniu nie rozlejesz przelewanego trunku, ponieważ lejek ma kształt umożliwiający cieczy spływanie wprost do docelowego naczynia. Ponadto posiada on w specjalny autoregulator, która sprawia, że gdy butelka jest już uzupełniona do pełna, lejek się blokuje i możesz go swobodnie wyjąć z butelki bez rozlewania płynu, który wciąż się w nim znajduje. Kolejną zaletą produktu jest łatwość w utrzymaniu w czystości. Po skończonym przelewaniu lejek wystarczy umyć pod bieżącą wodą. Ponieważ wykonano go z trwałego tworzywa sztucznego, dlatego z pewnością będzie Ci służył w nienagannym stanie przez długi czas.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaTerdens
     KolorCzerwony
     MateriałTworzywo sztuczne
     Kod produktu5901733004479