Zobacz więcej Środki i preparaty na szkodniki

Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Lep płaski na muchy Bros
Strzałka w prawo

Lep płaski na muchy Bros

9,98
/ kpl.
2
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zastosowanie lepu płaskiego na owady to skuteczny sposób, aby pozbyć się owadów latających. Produkt przeznaczony jest do stosowania wewnątrz budynków, a jego powierzchnia pokryta jest warstwą niewysychającego kleju, który działa przez około 12 tygodni. Dzięki niemu zapewnisz sobie większe poczucie komfortu w swoim domu, a owady latające nie będą Cię niepokoić.

   Cechy i zalety

    Prezentowany tu lep płaski na owady to produkt, który przeznaczony jest do stosowania wewnątrz budynków. Użyjesz go w celu pozbycia się owadów, które np. przez otwarte okno wleciały do Twojego mieszkania. W efekcie zapewnisz sobie poczucie komfortu, a owady latające nie będą Cię niepokoić. Cechą charakterystyczną produktu jest łatwość stosowania. Lep wystarczy położyć na płaskiej powierzchni po wcześniejszym zdjęciu warstwy chroniącej klej. Zastosowany w produkcie środek owadobójczy znajduje się właśnie w kleju, którego czas działania wynosi nawet do 12 tygodni. W naszej ofercie znajdziesz również inne środki owadobójcze o różnym sposobie działania, dlatego z pewnością dobierzesz preparat, który spełni Twoje oczekiwania.

     Specyfikacja techniczna

     Długość produktu322mm
     Informacje dotyczące bezpieczeństwaProduktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.
     Szerokość produktu95mm
     Wysokość produktu2mm
     Okres stosowaniaDo 12 tygodni
     Kod produktu5904517001992