Zobacz więcej Listwy dekoracyjne

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja ścian

Strzałka w prawo

Belki i listwy

Strzałka w prawo

Listwy dekoracyjne

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Listwa dekoracyjna Decosa L100 2 m
Strzałka w prawo

Listwa dekoracyjna Decosa L100 2 m

29,98
/ szt.
14,99
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Właśnie tworzysz dekorację okienną i zastanawiasz się, jak zamaskować karnisz? Zastosuj oferowaną listwę, która zapewni całości estetyczny wygląd. Utrzymana w atrakcyjnym białym kolorze prezentuje się elegancko i ponadczasowo. Przez długi czas zachowa nieskazitelny stan, ponieważ wykonana z polistyrenu jest odporna na uszkodzenia mechaniczne.

   Cechy i zalety

    Masz wrażenie, że Twój karnisz szpeci wystrój pokoju? Zamocuj przy nim oferowaną listwę dekoracyjną, która go zamaskuje – przyda się podczas wyposażania mieszkania, a także kawiarni lub restauracji. Produkt utrzymany jest w modnym białym kolorze rozjaśniającym wystój otoczenia. Barwa ta jest uniwersalna, zatem nie będziesz musiał wymieniać go w przypadku zmiany aranżacji wnętrza. Listwa wyprodukowana została z polistyrenu, dlatego przez długi czas zachowa odporność na uszkodzenia mechaniczne. Twój karnisz nie pasuje do charakteru otoczenia i zaburza wystrój salonu lub sypialni? W takim razie oferowana listwa wyprodukowana została z myślą o Tobie – zaopatrz się w nią i stwórz modną dekorację okienną już teraz! Sprawdź naszą ofertę!

    • Łatwy montaż
    • Efektowna dekoracja
    • Umożliwia zamaskowanie karnisza

    Specyfikacja techniczna

    MateriałPolistyren
    Obszar zastosowaniaWewnętrzne
    Kod produktu4007155160029